Úvod Fotogalerie - referenční projekty Školy a školky LCD displej na pylonech v mateřské škole

LCD displej na pylonech v mateřské škole

Podívejte se na instalaci dotykového LCD displeje v moderní, bezbariérové, nízkoenergetické budově mateřské školky v Březové - Oleško. Krásnou novou budovu školky jsme doplnili o další moderní prvek, který uvítají nejen děti, ale také paní učitelky.

Displej Legamaster ETX-5520 jsme instalovali před zeď na kterém je bílý popisovatelný nátěr, takže po vysunutí displeje nahoru mohou děti nadále využívat plochu ke psaní. Displej se také dostane z dosahu malých zvědavých tlapiček a je tak zcela v bezpečí.

Displej na pylonech ve školce   Displej na pylonech ve školce   Displej na pylonech ve školce

Displej na pylonech ve školce   Displej na pylonech ve školce   Displej na pylonech ve školce

Chcete mít také takový displej u Vás ve školce? Rádi ji pro Vás nově vybavíme nebo celou rekonstruujeme podle Vašich potřeb a představ. Je to jednoduché, zavolejte nám na 517 356 635 nebo nám napište email a domluvíme se na dalším postupu.

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek