Úvod Fotogalerie - referenční projekty Školy a školky Instalace dvou LCD displejů s křídly na pylonech

Instalace dvou LCD displejů s křídly na pylonech na základní škole v Tehově

LCD na pylonech Realizace dvou krásných učeben na Základní škole a Mateřské škole Tehov. V obou učebnách jsme demontovali nefunkční interaktivní tabule QOMO, které již nebylo možné nadále používat a nahradili je moderními dotykovými LCD displeji s úhlopříčkou 75" s bílými křídly. Displeje jsou nainstalované na pylonovém systému a pohodlně s nimi mohou pracovat i ty nejmenší děti. A to je perfektní.

Chcete mít také takovou učebnu u Vás ve škole? Rádi ji pro Vás nově vybavíme nebo celou rekonstruujeme podle Vašich potřeb a představ. Je to jednoduché, zavolejte nám na 517 356 635 nebo nám napište email a domluvíme se na dalším postupu.

LCD displej instalovaný na pylonech, s křídly

LCD displej instalovaný na pylonech, s křídly

LCD displej instalovaný na pylonech, s křídly

LCD displej instalovaný na pylonech, s křídly

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek