Úvod Vybavení pro kanceláře Designové dřevěné příslušenství k tabulím

Designové dřevěné příslušenství k tabulím

Svět se mění, tak proč mít v kanceláři doplňky z plastu, když je možné je mít z pravého dřeva? Dřevo prostor zútulní a zateplí. Je příjemné na omak a i takový malý detail jako dřevěné doplňky dokáže z vaší kanceláře vykouzlit místo, kam se budete vy a vaši kolegové rádi vracet. Produkty v této kategorii mají certifikát FSC, víte, co to znamená?

Forest Stewardship Council (zkráceně FSC) je mezinárodní organizace, jejímž cílem je chránit ohrožené a zdevastované světové lesy. Certifikát FSC vznikl v roce 1993 a získat ho mohou ty firmy a organizace, které zpracovávají dřevo těžené environmentálně zodpovědně, to znamená s maximálním ohledem a respektem k přírodě.
Celá kolekce dřevěných holandských produktů Legamaster (viz výše) se pyšní certifikací FSC. Možná vás potěší, že ekologické povědomí je protkané celou filosofií společnosti Legamaster. Nejen dřevěné produkty ale i papír, lepenka a další každodenně nezbytné kancelářské produkty v naší nabídce, z velké části pochází z certifikovaných a odpovědně spravovaných lesů.

Značka

RSSRSS

Novinky

My posíláme ihned, ale přepravní společnosti mohou mít zpoždění

25. listopad 2021
Přepravní společnosti mají už v tuto chvíli problém s včasným doručením některých zásilek. Může dojít ke zpoždění doručení o 1 – 3 dny. Doporučujeme raději objednat co nejdříve. Všechny vaše objednávky přijímáme a okamžitě odesíláme jako vždy, ale nedokážeme ovlivnit jejich včasné doručení. Děkujeme za pochopení.

Archiv novinek