Úvod Blog Chytrý dotykový box pro předškolní výuku

Chytrý dotykový box pro předškolní výuku

interaktivní box pro školkyVzdělávání dětí již v předškolním věku je důležitým úkolem mateřských škol. Paní učitelky se snaží připravit děti na nástup do první třídy. Malé děti rády poznávají nové věci, výuku však potřebují podat zábavnou a interaktivní formou, jelikož v dnešní době není lehké upoutat pozornost dětí. Mnoho z nich již používá počítač, a pokud měly možnost poznat tablet, okamžitě si ho zamilovaly. Je jasné, že pokud má být předškolní vyučovací proces pro děti atraktivní, paní učitelky se bez moderních technologií neobejdou!

Díky chytrému dotykovému boxu je všechno snadnější!

Promítání – Pohádky, zábavné předškolní dokumenty a mnoho dalšího mohou děti sledovat na velkém dotykovém boxu. Díky velkému formátu všechny děti dobře uvidí na promítaný film.

Rozvíjí motoriku – Chytrý box dokáže rozhýbat všechny děti. Díky jeho interaktivnosti začnou děti spolupracovat, a nenuceně tak rozvíjí nejen hrubou, ale především jemnou motoriku, která je tolik potřebná právě při nástupu do první třídy.

Extra příslušenství – Děti se nejlépe učí plněním různých úkolů, rády se zlepšují a milují pochvalu. Nyní před sebou mají velkou výzvu! Budou se snažit splnit různé testy a kvízy, které je samy upozorní, pokud někde udělají chybu. A nezapomenou je ani pochválit, pokud úkol nakonec dobře zvládnou!

Zapojí se všichni – Dotykový box je dost velký na to, aby se kolem něj vešla větší skupinka dětí. Úkoly tak mohou plnit společně. Ostatní děti si mohou malovat, či plnit jiný úkol na bílé tabuli, která je součástí dotykového boxu.

Stmeluje kolektiv – Jedním z důležitých úkolů předškolní výuky je, aby se děti naučily spolupracovat. Hry, které jsou určeny pro dvojice nebo děti ve skupince, podporují komunikaci a vzájemné respektování.

Nejsme zdaleka u konce! Chytrý dotykový box toho zvládá ještě daleko více. Děti si mohou osvojit základy cizího jazyka, začnou více rozvíjet pozornost a první počty. Box navíc podporuje koncentraci a postřeh dětí. Dnes se již žádná moderní školní třída neobejde bez interaktivní dotykové tabule. Pro děti je při nástupu do první třídy velkou výhodou, že již s takovouto učební pomůckou dokáží pracovat.

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

Bankovní spojení: 153171249/0300

RSSRSS

Novinky

Nově pro Vás zavádíme možnost online platby

21. srpen 2019
Abychom Vám usnadnili nákup v našem eshopu a urychlili proces platby, nově jsme zavedli možnost online platby prostřednictvím Vaší banky. Možnost klasické platby kartou bude aktivována během následujícíh 14 dnů. Věříme, že budete s touto službou spokojeni.

Pokladní certifikát pro EET - blíží se výměna

1. červenec 2019
Blíží se období, kdy může končit platnost některých pokladních certifikátů, které používáte pro evidenci tržeb. Vydané pokladní certifikáty mají platnost 3 roky.

3 a 4 fáze EET- Novela zákona o evidenci tržeb míří do Senátu

10. červen 2019
Poslanecká sněmovna poslala do Senátu návrh novely zákona o evidenci tržeb. Návrh upravuje náběh 3. a 4. fáze evidence tržeb, přináší nejmenším podnikatelům možnost evidovat své tržby ve zvláštním papírovém režimu a významným způsobem snižuje DPH na vodné, stočné a stravovací i odborné služby.

Archiv novinek