Úvod Blog Chytrý dotykový box pro předškolní výuku

Chytrý dotykový box pro předškolní výuku

interaktivní box pro školkyVzdělávání dětí již v předškolním věku je důležitým úkolem mateřských škol. Paní učitelky se snaží připravit děti na nástup do první třídy. Malé děti rády poznávají nové věci, výuku však potřebují podat zábavnou a interaktivní formou, jelikož v dnešní době není lehké upoutat pozornost dětí. Mnoho z nich již používá počítač, a pokud měly možnost poznat tablet, okamžitě si ho zamilovaly. Je jasné, že pokud má být předškolní vyučovací proces pro děti atraktivní, paní učitelky se bez moderních technologií neobejdou!

Díky chytrému dotykovému boxu je všechno snadnější!

Promítání – Pohádky, zábavné předškolní dokumenty a mnoho dalšího mohou děti sledovat na velkém dotykovém boxu. Díky velkému formátu všechny děti dobře uvidí na promítaný film.

Rozvíjí motoriku – Chytrý box dokáže rozhýbat všechny děti. Díky jeho interaktivnosti začnou děti spolupracovat, a nenuceně tak rozvíjí nejen hrubou, ale především jemnou motoriku, která je tolik potřebná právě při nástupu do první třídy.

Extra příslušenství – Děti se nejlépe učí plněním různých úkolů, rády se zlepšují a milují pochvalu. Nyní před sebou mají velkou výzvu! Budou se snažit splnit různé testy a kvízy, které je samy upozorní, pokud někde udělají chybu. A nezapomenou je ani pochválit, pokud úkol nakonec dobře zvládnou!

Zapojí se všichni – Dotykový box je dost velký na to, aby se kolem něj vešla větší skupinka dětí. Úkoly tak mohou plnit společně. Ostatní děti si mohou malovat, či plnit jiný úkol na bílé tabuli, která je součástí dotykového boxu.

Stmeluje kolektiv – Jedním z důležitých úkolů předškolní výuky je, aby se děti naučily spolupracovat. Hry, které jsou určeny pro dvojice nebo děti ve skupince, podporují komunikaci a vzájemné respektování.

Nejsme zdaleka u konce! Chytrý dotykový box toho zvládá ještě daleko více. Děti si mohou osvojit základy cizího jazyka, začnou více rozvíjet pozornost a první počty. Box navíc podporuje koncentraci a postřeh dětí. Dnes se již žádná moderní školní třída neobejde bez interaktivní dotykové tabule. Pro děti je při nástupu do první třídy velkou výhodou, že již s takovouto učební pomůckou dokáží pracovat.

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek