Bezdrátový prezentační set Klick & Show K-42H | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Bezdrátový prezentační set Klick & Show K-42H kit

Kindermann KLICK&SHOW K-42H umožňuje bezdrátově prezentovat obraz z vašeho notebooku nebo mobilních zařízení na velkém displeji nebo projekci. V případě dotykového LCD nebo interaktivní tabule i včetně dotyku. Snadno a bez nutnosti složitého tahání kabelů přeměníte jednací místnost nebo učebnu v moderní prezentační prostor.

Kód: K-7488000330
Výrobce: Kindermann
Dostupnost:
Obvykle do 14 dnů
Datum doručení bude stanoveno dodatečně.
Cena s DPH 30 520,13
Kč bez DPH 25 223,25
Koupit (ks):
Doprava zdarma
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Kindermann KLICK&SHOW K-42H umožňuje bezdrátově prezentovat obraz z vašeho notebooku nebo mobilních zařízení na velkém displeji nebo projekci. V případě dotykového LCD nebo interaktivní tabule i včetně dotyku. Snadno a bez nutnosti složitého tahání kabelů přeměníte jednací místnost nebo učebnu v moderní prezentační prostor.

S Kindrmann KLICK&SHOW K-42H se bezdrátové sdílení obrazu se tak stane jednoduchým jako je kliknutí na myš. Bezdrátový přenos je spolehlivý, kvalita obrazu je perfektní a můžete zobrazit obraz až ze 4 zařízení současně. Poradí si hravě i s plynulým přenosem videa ve vysokém rozlišení, bez trhání nebo snížení kvality videa. Už žádné kompromisy.

Tento set Kindermann Klick & Show K-42H obsahuje dva vysílače - dongly pro připojení přes HDMI a USB-A, Mimo to podporuje připojení zařízení s technologiemi AirPlay, GoogleCast nebo Miracast.

Snadné použití kdekoliv

Současný moderní trend BYOD (Bring your own Device - přines si vlasní zařízení) zvyšuje poptávku po univerzálních bezdrátových řešeních. Ta mysí být především intuitivní a kompatibilní se všemi běžnými zařízeními a operačními systémy, protože během jednání nebo přednášky se uživatelé chtějí soustředit na podstatné věci - obsah a myšlenky. S prezentačním systémem Kindermann KLICK&SHOW lze obsah z notebooků a mobilních zařízení prezentovat extrémně jednoduše a bezdrátově. Bezdrátově bez nutnosti konfigurace, tahání kabelů, instalace ovladačů a dlouhého čekání na spojení.

Elegantní bezdrátové řešení Klick Show Kindermann

KLICK&SHOW je v současnosti jediným produktem BYOD na trhu, který lze používat bezdrátově přes vysílač, přes softwarového klienta, přes aplikaci nebo nativně přes AirPlay. KLICK&SHOW je skutečné univerzální řešení.

Široké možnosti využití jsou hlavní předností Kinderman Klick&Show

Jaké možnosti Klick&Show nabízí?

Nabízíme několik setů, které se vzájemně liší přibaleným příslušenstvím. Všechny obsahují základní jednotku, která se připojuje k LCD, projektoru nebo interaktivní tabuli. Rozdíly mezi sety jsou v bezdrátových vysílačích, tzv. donglech, které lze v případě potřeby dokoupit.

  • Bezdrátový prezentační set Klick & Show K-40 základní jednotka Samotný přijímač, určený pro připojení zařízení podporující AirPlay, GoogleCast nebo Miracast
  • Bezdrátový prezentační set Klick & K-42U - 2x USB-A vysílač Vše jako K-42 plus navíc dva vysílače připojitelné přes USB-A konektor
  • Bezdrátový prezentační set Klick & Show K-42UC - 2x USB-C vysílač Vše jako K-42 plus navíc dva vysílače připojitelné přes USB-C konektor
  • Bezdrátový prezentační set Klick & Show K-42H - 2x HDMI vysílač Vše jako K-42 plus navíc dva vysílače připojitelné přes HDMI konektor (vyžaduje také USB-A pro napájení)

Všechny sety lze libovolně doplňovat o další vysílače, podle aktuální potřeby nebo rozvoje aktuálně používaných zařízení, respektive konektivity. V tuto chvíli je neprodávanějším setem model s HDMI vysílači, ale nemusíte se obávat, že postupné rozšiřovaní zařízení s USB-C udělá z tohoto řešení nefunkční kus elektroniky.

Klick&Show podporuje celou řadu připojení

Stačí dokoupit USB-C dongly a jste stále na špičce moderních technologií, nehledě na možnost připojení zcela bez vysílačů prostřednictvím AirPlay, GoogleCast nebo Miracast.

Také firmware, tedy SW uvnitř základny se neustále vyvíjí a přizpůsobuje novým požadavkům a technologickým změnám. Výrobce firmware pravidelně aktualizuje a tak i základna bude připravená polupracovat s novými technologiemi a komunikačními protokoly.

Proč potřebuji vysílač - dongle?

Častá otázka, na kterou myslí řada zákazníků. Když se můžu připojit pomocí AirPlay, GooglCast nebo Miracast, tak k čemu jsou ty dongly? Odpověď je jednoduchá. Jde o jednoduchost, rychlost a hlavně spolehlivost připojení. Pomocí donglů se připojíte během pár sekund. Nemusíte být IT specialista a vědět jak na počítači spustit připojení k bezdrátovému zobrazovacíme zařízení, jak aktivovat funkci Touchback (dotyk), jak se připojit s telefonem s Android systémem, s iOS apod. Řada uživatelů má administrátorem omezené možnosti používání počítače nebo i telefonu a například instalace ovladačů je pro ně zapovězená záležitost. Přesně pro tyto případy slouží vysílače, které rozšiřují a usnadňují použití Klick&Show a bezdrátového přenosu obrazu.

Proč je Klick&Show lepší než kabel?

V jednoduchosti je síla a tak se zdá, že připojení kabelem je daleko jednodušší a rychlejší, ale připusťme, že opak může být pravdou. Honba za stále vyšším rozlišením klade vysoké nároky na kvalitu HDMI kabelů a také USB v případě dotykových displejů vyžaduje speciální kabely. Kabely musí někde končit a to tam, kde se budou připojovat do počítače. Potřebujete tedy tzv. přípojné místo - lištu s konektory, kam se připojíte. Zde je další problém, kompatibilita se 4K signálem. Nabídka přípojných míst s podporou 4K je velmi omezená a použití nekvalitního výrobku znamená nefunkční přenos obrazu a to je problém. Stejně pak v případe USB. Vysílače tedy nahrazují přípojná místa na stolech a pokud je umístíte do designových držáků na stole tak zapadnou do každého interiéru.

Mobilní telefon nebo tablet připojíte kabelem k displeji nebo projektoru velmi stěží. Některé to sice umí, ale je potřeba použít speciální kabely nebo převodníky. Navíc stále existuje spousta různých konektorů na telefonech a těžko pokryjete všechny možnosti.

Široká podpora zařízení a operačních systémů je hlavní výhodou Kindermann Klick & Show

Připojení kabelem neumožňuje současné zobrazení více zařízení a v případě potřeby zobrazovat z různých zařízení se nevyhnete neustálému odpojovaní a připojování kabelů, které je otravné, neprofesionální a zdržuje všechny kolem.

Snadné ovládání Kindermann Klick&Show

Snadné připojení a odpojení zařízení

V případě Klick&Show stačí klepnout na dongle a během okamžiku se zobrazí obraz z vašeho počítače. Dalším dotykem se zase ihned odpojí. Je to rychlé, spolehlivé a profesionální.

Režim moderátora

Klick&Show má také vestavěný režim moderátora, který může přepínat mezi desítkou zařízení v průběhu jednání bez zbytečného zdržování a problémy s připojením.

Technické informace

KLICK & SHOW sety K-40 Base K-42H KIT K-42UC KIT K-42U KIT
Prod. číslo 7488000315 7488000330 7488000312 7488000310
Počet vysílačů v setu - 2x HDMI 2x USB-C 2x USB-A
Možnost doplnit o vysílače HDMI, USB-C, USB-A USB-C, USB-A HDMI, USB-A HDMI, USB-C
Windows 10 softwarový klient, Vysílač
MacOS softwarový klient, Airplay, Vysílač
Mobilní zařízení Android App / AirPlay / Miracast / Chromecast
Maximální rozlišení, bezdrátově 1080p
Max. současných spojení LAN až 30
Max. současných spojení WLAN až 16
Rozdělení obrazu 1 / 2 / 3 / 4
Minimalizace zpoždění myši ano, USB-A vysílač a Windows Softwarový klient
Touch-Back /USB-HID ano, v případě použití dotykových LCD, interaktivní tabule nebo projektoru
WIFI 2.4 / 5 GHz
WIFI Standardy IEEE 802.11 b g n ac
WIFI antény 2x2 MIMO
WIFI šířka pásma až 1200 Mbit/s
WIFI bezpečnostní standardy WPA PSK, WPA2 PSK
HDMI výstup 1x HDMI 2.0
Podporovaná rozlišení 3840x2160, 1920x1080, 1280x720@60/30 Hz
HDCP verze HDCP 1.4, HDCP 2.0
HDMI vstup (max. rozlišení) přes HDMI vysílač (1080p60)
Audio vstup vysílač, Windows/Mac Softwarový klient, AirPlay
Audio výstup (analogový) 1x 3.5 mm stereo jack
USB 2.0 (Type C) 1x (přední)
USB 2.0 (Type A) 1x (přední)
USB 3.0 (Type A) 1x (zadní)
LAN (RJ45) 1x 1000 MBit/s s PoE, 1x 100 MBit/s
PoE Standard IEEE802.3af
RS232 vstup 1x 3pin Euroblock (zadní)
Kryt / barva hliník, plast / vesmírná šedá - černá
Rozměry (š x d x v) 165 x 95 x 25 mm (vč. antén 165 x 215 x 25 mm)
Hmotnost 0,2 kg
Napájení síťový adapter s vyměnitelnými koncovkami pro různé země (Euro AV, UK, US, AUS), 12 V / 2 A
Spotřeba max. 10 W

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Kindermann

Příslušenství a doplňky