UNIVERSAL flipchart Triangle na trojnožce | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
 • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Flipchart UNIVERSAL Triangle, trojnožka

Tento flipchart je nejvyšší řadou v triu statických trojnožkových flipchartů. Řada UNIVERSAL se od nižší řady BASIC liší povrchem (Flipchart UNIVERSAL Triangle má magnetický lakovaný povrch) a na rozdíl od řady ECONOMY má tento UNIVERSAL flipchart navíc držák s odtrhovací hranou (pro snadnější odtrhnutí flipchartových papírů) a dvě prodlužovací ramena (výsuvná ramena, která se otevírají po bocích flipchartu a je na ně možné zavěsit další papíry). Viditelná plocha pro posluchače se tak výrazně násobí.

Kód: LEG-7152900
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Skladem 6-10 ks

Zboží odešleme: čtvrtek 18.4.2024i

Cena s DPH 4 302
Kč bez DPH 3 555,37
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Tento flipchart je nejvyšší řadou v triu statických trojnožkových flipchartů. Řada UNIVERSAL se od nižší řady BASIC liší povrchem (Flipchart UNIVERSAL Triangle má magnetický lakovaný povrch) a na rozdíl od řady ECONOMY má tento UNIVERSAL flipchart navíc držák s odtrhovací hranou (pro snadnější odtrhnutí flipchartových papírů) a dvě prodlužovací ramena (výsuvná ramena, která se otevírají po bocích flipchartu a je na ně možné zavěsit další papíry). Viditelná plocha pro posluchače se tak výrazně násobí.

Flipchart má magnetický lakovaný povrch. Tento povrch je popisovatelný stírací fixou a flipchart je tedy možné používat i jako tabuli (bez flipchartových papírů).

Výhodou tohoto flipchartu jsou:

 • magnetický lakovaný povrch flipchartu
 • dvě prodlužovací ramena (násobí viditelnou plochu pro posluchače)
 • držák s odtrhovací hranou (snadnější odtržení papírů)
 • výšková nastavitelnost
 • dobrá stabilita (díky třetí nastavitelné noze lze dobře vyrovnávat i mírné nerovnosti povrchu)
 • jednoduchá montáž
 • vyklápěcí držák pro snadné uchycení bloků všech standartních formátů papíru
 • odkládací lišta po celé délce flipchartu (vhodná pro odložení fixů)

Popis produktu UNIVERSAL Triangle, Trojnožka:

 • Výška tabule 105 cm
 • Šířka tabule 68 cm
 • Hmotnost 11,5 kg
 • Maximální výška flipchartu 187 cm
 • Barva tmavých částí: PANTONE 433C

Pár tipů pro skvělou flipchartovou prezentaci

Flipchart by měl být naprosto samozřejmou pomůckou u všech druhů ústních prezentací. Pomáhá udržovat pozornost publika, zachycovat klíčové pojmy a pružně reagovat na vzniklé otázky z publika. Máme pro vás pár tipů, jak flipchart používat a na co si dát pozor.

1.) Pozor na zahlcení textem

Flipchart má sloužit pro zachycení toho nejdůležitějšího z prezentace. Jedno správně zvolené klíčové slovo bude působit mnohem lépe než dlouhá věta (která stejně z dálky nepůjde přečíst). Mějte na paměti zlaté pravidlo flipchartové prezentace a tou je pravidlo 6 x6 . Tedy nikdy nepište více než 6 slov na řádek a nikdy na jeden list nepište více než 6 řádků.

2.) Připravte se: velikost písma a předkreslení tužkou

Písmo na flipchartu by nemělo být menší velikost než 5cm. Pokud víte, že místnost, ve které budete školit je ale opravdu velká, doporučujeme si před příchodem publika vyzkoušet napsat několik zkušebních textů, jít až do poslední řady učebny a přesvědčit se, jaká velikost písma je dobře vidět. Skvělým pomocníkem (zejména pro důležité prezentace a nejisté lektory) může být předkreslení důležitých bodů (nebo i schémat) tužkou. Tužka není z publika vidět a vy budete mít jistotu, že nic důležitého neopomenete.

3.) Využijte eye catchers

Existují prvky, které lidské oko doslova "přitahuje". Využitím těchto prvků zvýšíte aktivitu posluchačů a množství obsahu, který si zapamatují. Mezi "eye catchers" patří například:

 • Odrážky
 • Grafy
 • Procenta
 • Čísla (psaná číslicí, např. 13, 11.. atd.)
 • Schémata
 • Kresby

ebook flipchart ke stažení zdarma

Kresby a schémata si o využití na flipchartu doslova říkají. Jeden obrázek může říct více než mnoho slov. Proto jsme na toto téma pro vás připravili e-book, kde se můžete naučit vizuálně skvěle vypadající a přitom nenáročné kresby na flipchart (e-book jak kreslit na flipchart zdarma ke stažení).

4.) Netočte se zády, pište zboku

Ke svému publiku se nikdy netočte zády. Během zapisování na flipchart se snažte stát zboku. Na to myslete už před začátkem prezentace. Jinak si totiž flipchart musí připravit praváci a na jinou stranu leváci.

Snadná prezentace s flipcharty Legamaster

5.) Když píšete, nemluvte

Snažte se vaše publikum nezahltit. Je mnohem více efektní, když během zapisování na flipchart nemluvíte a až po dopsání se otočíte čelem k publiku a okomentujete napsané, než když během psaní povídáte (posluchači se nemohou pořádně soustředit ani na jedno).

6.) Mějte dost fixů i papírů

Zákon schválnosti funguje spolehlivě, ale štěstí přeje připraveným. Doporučujeme na každou přednášku s sebou nosit rezervní fixy. Je to malá investice a benefit je obrovský (to ví každý, kdo stál rozpačitě před plným sálem s vypsanou fixou). A vhodné je také dopředu zkontrolovat množství čistých (nepopsaných) papírů.

Příslušenství pro flipcharty Legamater

NÁŠ TIP:

 • Nebojte se využívat širší paletu barev a různé šíře hrotů popisovačů. Díky tomu bude text pestřejší a posluchači se v něm budou lépe orientovat.
 • Víte, že existují elektronické flipcharty? A vše co na ně zapíšete můžete mít vy, nebo vaši kolegové (klidně na druhé straně zeměkoule) okamžitě u sebe? Podívejte se na naší nabídku elektronických flipchartů.

  Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Legamaster
Velikost plochy
68x105 cm
Výškově stavitelný
ANO, až 187 cm
Povrch
Lakovaný, bílý, magnetický
Rám-barva
Tmavé části Pantone 433C
Designová řada
UNIVERSAL
Typ stojanu
Trojnožka
Záruka na povrch
5 roky
Výsuvné ramena
ANO, 2
Součást dodávky
-

Dokumenty k produktu ke stažení

Příslušenství a doplňky