e-Board Touch - interaktivní tabule budoucnosti | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

e-Board Touch - interaktivní tabule budoucnosti

e-Board Touch - interaktivní tabule budoucnosti

Datum: 1.5. 2019

Představte si obyčejný den ve škole nebo v kanceláři. Patří k němu psaní na tabuli, promítání prezentací, práce s mapami, grafy či tabulkami. Běžnou realitou je také boj s technikou a technickými omezeními. Možná jste si dali práci s přípravou multimediální prezentace na svém MacBooku, ale vložené video se vám na firemním počítači s Windows nepřehrálo. Nebo jste vytvořili podrobné grafy, jenže jsou moc malé a posluchači v zadních řadách je nevidí. Chtěli byste na snímku prezentace něco doplnit, třeba načrtnout šipku nebo zakroužkovat hlavní myšlenku, ovšem těžko můžete psát na promítací plátno. Jistě, nejsou to nepřekonatelné problémy. Jejich řešením ale přicházíte o čas i o pozornost svých kolegů či studentů.

Vaše ideální tabule i promítací plátno

interaktivní tabule Legamaster s žákyníA teď si představte ideální kombinaci tabule a projekčního plátna. Plochu, na kterou můžete promítat i psát. Zařízení, ke kterému připojíte svůj notebook a bude dokonale fungovat, ať už je vaším operačním systémem Windows, Mac nebo Linux. Pracovní plochu budete samozřejmě ovládat dotykově, a to okamžitě po připojení svého počítače, bez zdržování se instalací ovladačů. Možná byste si také přáli, aby při týmové prezentaci mohlo plochu dotykem ovládat více osob současně. Dále pochopitelně potřebujete spoustu prostoru, to znamená možnost rozšíření tabule o křídla. A v neposlední řadě by se hodila mobilita systému, protože jste se ještě nerozhodli, jestli tabuli připevníte na zeď, nebo ji umístíte na stojan pro případ potřeby přesunu do jiné místnosti. Všechny funkce na jediné ploše

Hudba budoucnosti?

Ano i ne – interaktivní tabule budoucnosti už totiž existuje. Jmenuje se e-Board Touch a umí vše, co jste si právě představovali. E-Board Touch spojuje funkce klasické magnetické tabule na psaní a pokročilého promítacího plátna, které reaguje na dotyk. Vy jen nastartujete svůj notebook, propojíte jej s e-Board Touch pomocí USB a v tu chvíli se obsah vašeho displeje ocitne na tabuli. Zobrazený obsah ovládáte tak, jako byste pracovali s tabletem. Jedním prstem posouváte okna, dvěma prsty obsah přibližujete či oddalujte – to se hodí pro zoomování detailní grafiky, která by dříve byla nečitelná. Čtyři vestavěné kamery přesně snímají až deset dotyků najednou, s plochou tedy může v jeden okamžik pracovat celý tým. Používáte dotykový displej raději s perem? E-Board Touch rozpozná stejně dobře dotyk perem, prstem či dlaní.

Tabule a výukový software v jednom balení

interaktivní software RM easiteachA co je na e-Board Touch nejlepší? Dodává se společně se špičkovým výukovým softwarem RM Easiteach, který byste jinak museli kupovat zvlášť. Pokud umíte pracovat s počítačem, ovládání softwaru pro vás bude hračka. Intuitivní uživatelské rozhraní nabízí chytré funkce pro všestranné využití v kanceláři i ve škole. Zvolte nástroj pera pro psaní a kreslení, vkládejte geometrické tvary, dokonce můžete zpestřit žákům hodinu matematiky hrou sudoku. Firemní prezentace či školní výuka s e-Board Touch bude bavit nejen vás, ale především vaše publikum. Interaktivní tabule budoucnosti se všemi funkcemi na jediném povrchu je nepřekonatelný nástroj pro efektivní pracovní prezentace a poutavou školní výuku.