Vendula Bláhová | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Vendula Bláhová

Co má Vendula v Consultě na starosti? 

Vendula bude ta, která sedne do auta a přijede za vámi, když budete potřebovat modernizovat vaší školu. Ráda s vámi projde učebny, představí vám možnosti a když budete chtít navrhne řešení a ve spolupráci s námi pro vás připraví třeba i učebnu na klíč.

Jak by popsala Vendula firmu jedním slovem?

Rozmanitá.

Co Vendula dělá, když nepracuje?

Je matkou na plný úvazek, takže veškerý volný čas věnuje především dětem. V zimě společně jezdí na lyžích, v létě na kole a moc rádi podnikají nejrůznější výlety. Když Vendule zbude přeci jen trošku času pro ni samotnou, ráda běhá a ještě raději maluje akrylem.

Co by vám o Vendule řekli její kolegové?

Přátelská, nekonfliktní, stále s dobrou náladou.

Jaký produkt z nabídky firmy má Vendula nejraději? 

Vendula má ze všeho nejraději dotykové LCD displeje. Její zkušenost je, že kam tento displej doporučila, tam z něj byli pedagogové i studenti nadšeni. Takový displej si můžete představit jako velký chytrý telefon připevněný na zdi. A protože ovládat chytrý telefon v dnešní době umí už opravdu každý, nemá s jeho ovládáním nikdo nejmenší problém. A být díky takové chytré „tabuli“ neustále on-line a mít možnost pracovat s internetovými zdroji, to je podle Venduly jasná budoucnost školství.