Robotická stavebnice ROBOTIS STEM 1

Doprava zdarma Akce Novinka

Robotická stavebnice ROBOTIS STEM 1

Cena 11 708 Kč 9 676 Kč bez DPH
Běžná cena 12 295 Kč 10 161 Kč bez DPH
Ušetříte 587 Kč
 ks
Dostupnost Obvykle do 14 dnů i
Kód produktu RO-9010028200

Detailní popis Robotická stavebnice ROBOTIS STEM 1

Robotická stavebnice ROBOTIS STEM Level 1

Pronikněte do tajů principů STEM (Věda, Technologie, Inženýrství a Matematika) s jedinečnou elektronickou stavebnicí, která zaujme a zabaví všechny malé i velké kutily a průzkumníky. ROBOTIS STEM Level 1 představuje komplexní úvodní robotickou sadu zaměřenou na výuku na středních školách.

ROBOTIS

Sada obsahuje všechny součástky, které jsou potřebné pro zvládnutí a osvojení si základů práce s robotickou stavebnicí STEM.

ROBOTIS

Najdete zde také plně barevné pracovní sešity, které poskytují podrobné pokyny pro montáž jednotlivých modelů. Případně si můžete stáhnout program R + Design pro náhled sestavení a struktury robotů. Zvětšení / zmenšení nebo otočení 3D modelu zobrazuje robota z libovolného úhlu.

Klíčové vlastnosti elektronické stavebnice ROBOTIS STEM Level 1

  • 247 dílů
  • 2x smart pohon
  • Řídící jednotka
  • IR detektor čáry + 3x IR senzor
  • 7 robo-příkladů
  • Praktický výukový systém

Třífázová výuka nabitá informacemi

Výuka pomocí robotické elektronické stavebnice ROBOTIS STEM Level 1 probíhá ve třech fázích, jak je nastíněné v přiložených pracovních sešitech a příručkách. V rámci základní fáze se studenti učí vědeckým a technologickým zásadám robota, kterého se chystají stavět. Na konci této kapitoly se nachází podrobná montážní příručka. Ve fázi aplikace se žáci seznámí s principy programování robotů a matematiky programování.

ROBOTIS

A konečně v poslední, praktické, fázi, mohou již děti aplikovat znalosti na řešení pokročilých problémů a konfigurace robotů pro různé soutěže.

Stavebnice obsahuje následující součásti

ROBOTIS

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Robotická stavebnice ROBOTIS STEM 1

Záruční podmínky
Záruka 24 měs.

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Značka

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

20. červenec 2021
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Archiv novinek