SILVERTEC flipchart mobilní | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
 • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Flipchart SILVERTEC mobilní

Designová řada luxusních flipchartů. Ocelová konstrukce flipchartu a její ergonomicky zakřivený povrch propůjčují flipchartu moderní a ojedinělý vzhled. Bude ozdobou a funkčním prvkem všech reprezentativních prostorů. Ergonomické zakřivení také poskytuje ideální oporu ruky lektora během psaní (komfortní pro dlouhé prezentace).

Kód: LEG-7151000
Výrobce: Legamaster
Dostupnost:
Poslední 2 ks

Zboží odešleme: pondělí 27.5.2024i

Cena s DPH 11 950
Kč bez DPH 9 876,03
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Designová řada luxusních flipchartů. Ocelová konstrukce flipchartu a její ergonomicky zakřivený povrch propůjčují flipchartu moderní a ojedinělý vzhled. Bude ozdobou a funkčním prvkem všech reprezentativních prostorů. Ergonomické zakřivení také poskytuje ideální oporu ruky lektora během psaní (komfortní pro dlouhé prezentace).

Povrch flipchartu není popisovatelný (nedá se tedy využívat v kombinaci se stíratelným fixem jako tabule), ale je magnetický. Flipchart SILVERTEC mobilní má robustní, výškově nastavitelný stojan opatřený kolečky a je proto velmi snadno přemístitelný. Vhodné například pro převoz mezi kancelářemi, po posun v místnosti apod.

Flipchart je také opatřen jedním výsuvným ramenem, které se otevírá do boku flipchartu a je možné na něj zavěsit další papír. Flipchart SILVERTEC má držák s odtrhovací hranou (pro snadnější odtrhnutí flipchartových papírů). Odklápěcí polička na fixy v horní části slouží zároveň jako fixace papírové role. Možné využití papírových bloků všech standartních formátů.

Výhodou tohoto flipchartu jsou:

 • robustní stojan na kolečkách pro snadný převoz flipchartu
 • jedno prodlužovací rameno (násobí viditelnou plochu pro posluchače)
 • ergonomické zakřivení poskytující komfort a vhodnou opěru pro ruku lektora během psaní
 • držák s odtrhovací hranou
 • výšková nastavitelnost
 • jednoduchá montáž
 • odkládací polička na fixy v horní části flipchartu
 • dodáváme s papírovou rolí (35 metrů) a popisovačem

Popis produktu SILVERTEC mobilní:

 • Výška tabule 103 cm
 • Šířka tabule 70 cm
 • Hmotnost 21,5 kg
 • Nastavitelná výška flipchartu 170 - 210 cm
 • Dodáváme s papírovou rolí (35 metrů) a popisovačem

Pár tipů pro skvělou flipchartovou prezentaci

Flipchart by měl být naprosto samozřejmou pomůckou u všech druhů ústních prezentací. Pomáhá udržovat pozornost publika, zachycovat klíčové pojmy a pružně reagovat na vzniklé otázky z publika. Máme pro vás pár tipů, jak flipchart používat a na co si dát pozor.

1.) Pozor na zahlcení textem

Flipchart má sloužit pro zachycení toho nejdůležitějšího z prezentace. Jedno správně zvolené klíčové slovo bude působit mnohem lépe než dlouhá věta (která stejně z dálky nepůjde přečíst). Mějte na paměti zlaté pravidlo flipchartové prezentace a tou je pravidlo 6 x6 . Tedy nikdy nepište více než 6 slov na řádek a nikdy na jeden list nepište více než 6 řádků.

2.) Připravte se: velikost písma a předkreslení tužkou

Písmo na flipchartu by nemělo být menší velikost než 5cm. Pokud víte, že místnost, ve které budete školit je ale opravdu velká, doporučujeme si před příchodem publika vyzkoušet napsat několik zkušebních textů, jít až do poslední řady učebny a přesvědčit se, jaká velikost písma je dobře vidět. Skvělým pomocníkem (zejména pro důležité prezentace a nejisté lektory) může být předkreslení důležitých bodů (nebo i schémat) tužkou. Tužka není z publika vidět a vy budete mít jistotu, že nic důležitého neopomenete.

3.) Využijte eye catchers

Existují prvky, které lidské oko doslova "přitahuje". Využitím těchto prvků zvýšíte aktivitu posluchačů a množství obsahu, který si zapamatují. Mezi "eye catchers" patří například:

 • Odrážky
 • Grafy
 • Procenta
 • Čísla (psaná číslicí, např. 13, 11.. atd.)
 • Schémata
 • Kresby

ebook flipchart ke stažení zdarma

Kresby a schémata si o využití na flipchartu doslova říkají. Jeden obrázek může říct více než mnoho slov. Proto jsme na toto téma pro vás připravili e-book, kde se můžete naučit vizuálně skvěle vypadající a přitom nenáročné kresby na flipchart (e-book jak kreslit na flipchart zdarma ke stažení).

4.) Netočte se zády, pište zboku

Ke svému publiku se nikdy netočte zády. Během zapisování na flipchart se snažte stát zboku. Na to myslete už před začátkem prezentace. Jinak si totiž flipchart musí připravit praváci a na jinou stranu leváci.

Snadná prezentace s flipcharty Legamaster

5.) Když píšete, nemluvte

Snažte se vaše publikum nezahltit. Je mnohem více efektní, když během zapisování na flipchart nemluvíte a až po dopsání se otočíte čelem k publiku a okomentujete napsané, než když během psaní povídáte (posluchači se nemohou pořádně soustředit ani na jedno).

6.) Mějte dost fixů i papírů

Zákon schválnosti funguje spolehlivě, ale štěstí přeje připraveným. Doporučujeme na každou přednášku s sebou nosit rezervní fixy. Je to malá investice a benefit je obrovský (to ví každý, kdo stál rozpačitě před plným sálem s vypsanou fixou). A vhodné je také dopředu zkontrolovat množství čistých (nepopsaných) papírů.

Příslušenství pro flipcharty Legamater

NÁŠ TIP:

 • Nebojte se využívat širší paletu barev a různé šíře hrotů popisovačů. Díky tomu bude text pestřejší a posluchači se v něm budou lépe orientovat.
 • Víte, že existují elektronické flipcharty? A vše co na ně zapíšete můžete mít vy, nebo vaši kolegové (klidně na druhé straně zeměkoule) okamžitě u sebe? Podívejte se na naší nabídku elektronických flipchartů.

  Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Legamaster
Velikost plochy
70x103 cm
Výškově stavitelný
170 až 210 cm
Povrch
Magnetický, nepopisovatelný
Rám-barva
Ocel-stříbrná
Designová řada
SILVERTEC
Typ stojanu
Mobilní, kříž, 5 koleček
Záruka na povrch
2 roky
Výsuvné ramena
ANO, 1
Součást dodávky
Role papíru (35m) a popisovač

Dokumenty k produktu ke stažení

Příslušenství a doplňky