Vůně do bytu - náhradní stébla do aroma difuzérů Millefiori Milano

Millefiori vůně do bytuStébla v aroma difuzérech doporučujeme měnit při doplňování nové náplně do difuzéru anebo při změně vůně v difuzéru. Náhradní stébla se liší svojí barvou a délkou.

Zrušit filtr
Filtrovat zboží podle parametrů


Co jsou to náhradní stébla pro difuzéry?

Součástí vonných difuzérů jsou ratanová stébla, po kterých vzlíná vůně. Až se vůně v difuzéru vypaří, není třeba kupovat celý nový difuzér. Stačí koupit náhradní náplň pro difuzéry a ideálně i nová stébla. To šetří nejen vaši peněženku ale i přírodu.

Jak často mám stébla měnit?

Stébla doporučujeme měnit vždy, když doplňujete novou náplň v difuzéru anebo když chcete změnit vůni v difuzéru.

Podle čeho mám vybírat náhradní stébla?

Stébla se liší svojí délkoubarvou. Doporučujeme zachovávat délku stébel, která byla součástí originálního balení. Barvu stébel můžete volit podle vašich preferencí, jen myslete na to, že tmavé vonné náplně budou světlá stébla zabarvovat do tmavé barvy.

Kolik stébel mám mít vloženo v difuzéru?

Čím více stébel budete mít v difuzéru vloženo, tím intenzivnější bude vůně v prostoru a také tím rychleji se bude odpařovat náplň. Intenzita vůně se ovlivňuje i délkou stébla (čím delší stéblo, tím větší intenzita vůně).

Doporučujeme tedy vyzkoušet, jaká intenzita vůně vám vyhovuje nejvíce a podle toho ustálit počet tyčinek v difuzéru.

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek