Vůně do bytu - náhradní náplně Locherber

Millefiori vůně do bytu

Až se odpaří vůně ve vašem difuzéru, nemusíte kupovat celý nový difuzér. Zde najdete náhradní náplně pro vonné difuzéry. U vonných difuzérů s tyčinkami doporučujeme při plnění vyměnit stébla.

 

Stačí jen vybrat pro jaký difuzér hledáte náplň

Musím do vonného difuzéru dát stejnou náplň, jako byla původní?

Nemusíte, do difuzéru můžete použít i jinou vůni. Doporučujeme ale flakon pečlivě vymýt vlažnou vodou a vyměnit stébla za nová (nebude docházet k prolínání vůní).

Mohu tuto náhradní náplň použít jako náplň do bytového spreje?

Ne, tyto náplně nemohou být použity jako náplň do bytového spreje. Tyto vůně jsou určeny pouze do vonných difuzérů. Bytové spreje nemají žádné náhradní náplně.

Máte i náhradní náplně do vůní do auta Millefiori?

Ano, součástí naší nabídky jsou i náplně do luxusních vůni do auta Millefiori. Prohlédněte si: náhradní náplně do auta.

Potřebuji s něčím poradit, můžu se vás zeptat?

Samozřejmě, naše bytová specialistka Andrea vám ráda poradí. Napište nám na e-mail info@consulta.cz, zavolejte na +420 517 356 632 (pracovní dny od 8:00 – 16:30), nebo využijte náš kontaktní formulář, kde si můžete zarezervovat schůzku. Využít můžete i naši službu privátní nákup on-line.

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek