Vonná svíčka s vůní Evergreen, skleněná loď - 453 g | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Vonná svíčka s vůní Evergreen, skleněná loď - 453 g

Ikonické svíčky, které zná celý svět. Luxusní váza z foukaného skla, dřevěné víčko se zlatým logem WoodWick, patentovaný dřevěný knot a kvalitní parafín s bohatou vůní. Svíčka nejvyšší kvality vytvořená s mistry parfémáři.

Jak voní tato svíčka WoodWick?

Stále zelený - Svěží vůně větví balzámové jedle v dokonalém souladu s čerstvě utrženými bylinkami a kouskem pačuli.

Kód: WW-31813
Výrobce: WoodWick
Dostupnost:
Dlouhodobě nedostupné
Datum doručení bude stanoveno dodatečně.
Cena s DPH 593
Kč bez DPH 490,08
Záruka 24 měsíců

Popis produktu

Ikonické svíčky, které zná celý svět. Luxusní váza z foukaného skla, dřevěné víčko se zlatým logem WoodWick, patentovaný dřevěný knot a kvalitní parafín s bohatou vůní. Svíčka nejvyšší kvality vytvořená s mistry parfémáři.

Jak voní tato svíčka WoodWick?

Stále zelený - Svěží vůně větví balzámové jedle v dokonalém souladu s čerstvě utrženými bylinkami a kouskem pačuli.

Vonné kompozice svíček WoodWick mají několik úrovní.  Tak jako kvalitní parfémy mají hlavu, srdce a základ (nebo také vrchní, střední a nízké tóny), tak i svíčky WoodWick ohromují svojí bohatostí. Vrchní tón ucítíte ihned po odklopení dřevěného víčka svíčky, střední tón se pozvolna uvolní během prvních několika minut hoření a základní tón se bude linout prostorem i několik hodin.

Jaký tvar a velikost má tato svíčka?

Právě se díváte na jednu z největších svíček v nabídce WoodWick ve tvaru lodi. Tato svíčka patří k nejoblíbenějším ze série WoodWick. Svíčka má dlouhý dřevěný knot (patentovaný pod názvem heartwick), který po zapálení vytvoří tančící plamen, který příjemně praská a připomíná zvuk hořícího krbu. Při hoření svíčky se tvoří široké voskové jezírko, ze kterého se uvolňuje intenzivní vůně. Svíčka ve tvaru lodi je perfektní pro provonění velkých prostorů a pro vytvoření útulně romantické atmosféry jako u hořícího krbu. Tato svíčka je také oblíbený dárek, který potěší široké spektrum lidí.

Svíčka má hmotnost 453,6 gramů a má rozměry 19,1 cm x 12,1 cm a na výšku má 9,2 cm.

Vydrží hořet 30 - 40 hodin.

Pokud hledáte levnější a menší alternativu, doporučujeme vám podívat se na svíčky WoodWick střední nebo malé velikosti. Zákazníky oblíbené jsou také WoodWick Petite, malinké svíčky vhodné pro testování vůně nebo jako cestovní balení. Pokud naopak hledáte svíčku největších rozměrů s nejdelší dobou hoření, podívejte se na WoodWick váza velká, která hoří 110 - 120 hodin.

Porovnání velikostí svíček WoodWick

Proč byste měli chtít svíčku WoodWick?

Je to určitě jedna z nejkvalitnějších svíček na trhu. Sláva značky byla postavena na zážitku více smyslů. Zrakem, čichem, ale jen WoodWick přináší zážitek i sluchem. Speciální dřevěný knot, který při hoření praská a vydává uklidňující zvuk, si nechala firma WoodWick v roce 2011 patentovat. Knot krásně hoří, nezhasíná a vydává příjemné teplo a uklidňující tón.

Za zmínku stojí i použití směsi prémiového parafínu a sójového vosku. Nejkvalitnější svíčky na trhu poznáte právě podle jejich složení. Ty nejlepší bývají ze sójového vosku, který byl vyvinutý speciálně pro výrobu svíček. Takový vosk má nižší teplotu tání, svíčka se rozehřívá rovnoměrně a hoří déle. Svíčka WoodWick vyhoří celá až na dno sklenice. To je důkaz vysoce kvalitního provedení svíčky.  

Prázdnou vázu stačí jemně vytřít papírovou utěrkou, vymýt a můžete ji používat i jako estetickou dekoraci bytu. Ekologické, trvalé a krásné na pohled. 

Chcete si svíčku vybrat osobně?

Samozřejmě můžete a rádi vás přivítáme v naší prodejně. Skladem máme přes stovky svíček a vybrat vůni přesně podle vašich představ vám ráda pomůže naše specialistka Andrea, která má vonný a bytový sortiment na starost.

Prodejna WoodWick Vyškov

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
WoodWick
Vůně
Evergreen
Objem/množství
453 g
Typ vůně
Ozónové - čisté vůně
Provedení
Vonná svíčka
Délka provoněníi
30 - 40 hodin

Příslušenství a doplňky