Ultrazvukový difuzér s vůní do bytu Grey, Hydro, | Consulta
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
517 356 635(Po-Pá, 8:00-16:30 hod.)
Přihlášení
Porovnat
0

Oblíbené produkty:

0
  • Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Ultrazvukový elektrický difuzér Hydro - Grey

Ultrazvukový difuzér Hydro - Grey je vyrobený z kvalitního plastového materiálu šedé barvy. Horní část difuzéru lze odklopit, naplnit vodou, přidat esenciální olej a opět snadno přiklopit.

Kód: MF-34563
Výrobce: Millefiori Milano
Dostupnost:
Skladem 4 ks

Zboží odešleme: pondělí 17.6.2024i

Cena s DPH 769,3
Kč bez DPH 635,79
Koupit (ks):
Záruka 24 měsíců

Varianty produktu

Popis produktu

Ultrazvukový difuzér Hydro - Grey je vyrobený z kvalitního plastového materiálu šedé barvy. Horní část difuzéru lze odklopit, naplnit vodou, přidat esenciální olej a opět snadno přiklopit.

Ultrazvukový difuzer Hydro GreyUltrazvukové difuzéry jsou moderní způsob provonění interiéru. Svou oblibu získávají, protože na jedno naplnění vydrží vydávat vůni do interiéru až 8 hodin, jsou naprosto tiché, bezúdržbové a jsou nádherně barevně podsvícené.

Vůně a příjemně tlumené světlo v jednom

Tento difuzér má velmi snadné ovládání. Ovládá se pouze stiskem jednoho tlačítka v přední části. Pro zapnutí difuzéru stisknete tlačítko, difuzér okamžitě začne do ovzduší linout příjemnou vůni a pomalu prolínat barvy (fialová, modrá, červená, zelená, růžová). Buď můžete nechat tento barevný mód s pomalým střídáním barev, nebo stiskem tlačítka zastavit na aktuální barvě. Difuzér svítí ve dvou částech: vrchní část difuzéru a tenký pruh okolo celého difuzéru.

Okouzlí vás stoupající studenou párou

Po zapnutí se z difuzéru v horní části začne odpařovat studená pára, která je viditelná pouhým okem. Pokud chcete dosáhnout vizuálně příjemného efektu, můžete difuzér postavit před tmavší pozadí a unikající pára bude působit harmonickým, uklidňujícím dojmem. Nejedná se o páru v pravém slova smyslu. Ultrazvukový difuzér funguje skutečně na principu ultrazvuku. Ultrazvukové vibrace (zvukové vlny) rozrušují vodu, oddělují vodní částice, ty se stávají lehčí než vzduch a v podobě studené páry stoupají vzhůru. Díky tomu, že nedochází k zahřívání, zachovávají si vonné oleje maximum svých cenných látek.

Za 30 sekund 8 hodin příjemné vůně

Péče o difuzér je snadná. Stačí ultrazvukový difuzér zapojit do elektřiny, naplnit vodou, přidat pár kapek speciálního esenciálního oleje a stisknout tlačítko. To je celé. Okamžitě se vaším bytem začne linout velmi příjemná vůně ve stejné intenzitě po dobu zhruba 8 hodin (při naplnění difuzéru do hodnoty max. 1dcl). Až se voda odpaří, difuzér se sám automaticky vypne. Pro tuto snadnost užívání a dlouhou výdrž jsou tyto difuzéry oblíbené i v komerčních prostorách (kanceláře, wellness centra, posilovny, atd.). Difuzér se napájí síťovým adaptérem 230V a může tak být v provozu po celý den.

Počáteční investice se velmi rychle vrátí

I když se pořizovací cena může zdát vyšší oproti zastaralejším typům vonných lamp (aromalampy se svíčkami), ve skutečnosti se tato investice rychle vrátí. Ultrazvukové difuzéry mají nízkou spotřebu vonných olejů a k jejich provozu není třeba nic dalšího než voda a elektrický proud. Dle naší zkušenosti jsou 3 kapky vonného oleje ideální pro jemné provonění bytu střední velikosti. Pro prostory větší 50m2 a intenzivnější provonění doporučujeme užít mezi 5 – 10 kapkami vonných esencí.

Millefiori: prověřená záruka kvality

Difuzér, který si právě prohlížíte je z kolekce exkluzivní italské značky Millefiori MILANO. Tato značka má zvučné jméno jako nepovolanější odborník na sofistikované interiérové vůně. Prodává se v desítkách zemí po celém světě.

Difuzér Hydro-Grey: nejmenší z difuzérů

Difuzér Hydro-Grey patří k nejmenším z řady difuzérů Millefiori. Je vysoký 11,3 cm a na šířku má 12,5 cm.

V podobné velikosti máme v nabídce ještě difuzér v modré barvědifuzér v světlé barvě se zkoseným rohem. Větší rozměry má difuzér ve tvaru kužele (13,7 cm na šířku a 17 cm na výšku) a nejluxusnější variantou difuzérů je skleněný difuzér (který svítí celou svojí plochou) v rozměru 14,8 cm na šířku a 13,4 cm na výšku.

NAŠE TIPY:

  • Určitě doporučujeme tento ultrazvukový difuzér používat pouze s originálními vonnými oleji Millefiori. Jejich parfemace a kvalita je neporovnatelná s jinými značkami. Vy si to zasloužíte.
  • Pořiďte si alespoň dva nebo tři druhy vonných olejů. Žádná vůně se vám pak neokouká a zároveň nebude hrozit, že si na ni zvyknete a přestanete ji vnímat a vychutnávat. 
  • Vonný difuzér můžete používat i v kombinaci s jinými vonnými produkty řady Millefiori. Třeba s difuzéry s tyčinkami. 

Nevíte si rady s vůní?

Přemýšlíte, jaká vůně bude pro vás nejlepší? Samozřejmě není nic snadnějšího, než si osobně přivonět. Pro naše zákazníky máme připravenou jedinečnou možnost privátních nákupů. Ve vámi zvoleném termínu si rádi vyhradíme čas jen pro vás. Stačí vyplnit krátký přihlašovací formulář a naši specialisté se budou na naší pobočce ve Vyškově věnovat jen vám.

Máte to do Vyškova daleko? Nevadí, i tak vám můžeme pomoci. Kontaktujte nás e-mailem obchod@consulta.cz nebo v pracovní dny od 8 do 16 hodin na telefonním čísle 517 35 66 35. Rádi vás spojíme s naší bytovou specialistkou Andreou, která má vůně absolutně v malíčku. Zeptá se vás, jaké vůně máte obvykle rádi, pro jakou příležitost vůni hledáte, a profesionálně vám poradí vůni vhodnou pro vás. 

Názor odborníka

.

Názor odborníka

"Millefiori Milano obohatí váš domov nebo kancelář výjimečnými a elegantními vůněmi. Pomůže vám navodit náladu a atmosféru, ve které se budete cítít uvolnění a sami sebou.", říká Andrea, která se na vůně léta specializuje.

Parametry produktu

Záruka
24 měs.
Výrobce
Millefiori Milano

Příslušenství a doplňky