Tabule: magnetické a popisovací E-Legamaster

Máme nejširší nabídku magnetických popisovacích tabulí. Od klasických bílých až po moderní designové skleněné povrchy. Volit můžete z tabulí montovaných na zeď, mobilních (na kolečkách) i posuvných tabulí (tabule na zvedacím systému). 

Jak vybrat magnetickou a popisovací tabuli?

Tabulím rozumíme. Rádi vám pomůžeme se v nich vyznat, abyste vybrali tu nejlepší podle vašich potřeb. A pokud se vám nechce číst, nevadí. Zavolejte nám (517 356 635) nebo napište (info@consulta.cz) a my vám rádi řekneme, která tabule bude nejlépe vyhovovat vám. V naší nabídce nabízíme pouze prověřené a kvalitní tabule (holandské firmy Legamaster), které poskytují záruku precizního zpracování, dlouhé životnosti a kvalitního uchycení na zeď (nehrozí, že by tabule spadla).

1.)    Pro jaké prostory tabuli vybíráte?

Jako první se rozmyslete, jak vypadá prostor, do kterého chcete tabuli umístit. A chcete tabuli statickou (připevnit na zeď či zvedací systém) anebo mobilní (na kolečkách a pojízdnou například mezi více kancelářemi)?

Statické tabule doporučujeme pro prostory, ve kterých víte, že bude tabule umístěna dlouhodobě. Že je na ni vyhrazený prostor a nebude třeba ji nijak přemisťovat. Tyto tabule lze také vhodně kombinovat s interiérem, aby se staly mimo své funkčnosti i dekorativním prvkem (o tom více za chvíli).

Pojízdné tabule jsou skvělé pro malé prostory, nebo pro místa, která se o jednu tabuli chtějí dělit. Dále je doporučujeme například pro výjimečné situace, kdy potřebujete dát lidem důležité informace a po čase tabuli zase odklidíte. Takovým příkladem mohou být například nárazové akce u příležitosti Dne otevřených dveří, nejrůznějších výročí, soutěží, na psaní zpětné vazby od návštěvníků a další příležitosti. Z našich zkušeností víme, že ve větších organizacích se minimálně jedna taková tabule hodí vždy a je oceňovaným prvkem. 

2.)    Jak často na tabuli budete psát?

Budete tabuli používat každý den? Několikrát denně ji mazat a opět psát (například školy, kanceláře s velkým vytížením..atd.)? V tom případě vám určitě doporučujeme tabuli s odolným keramickým povrchem a zárukou 25 let na povrch tabule. Tato tabule opravdu vydrží, bude stále pěkně mazatelná, nebudou na ní čmouhy a po dlouhé a dlouhé roky bude vypadat dobře.

Pokud budete tabuli používat třeba několikrát týdně, volte z tabulí s lakovaným nebo melaminovým povrchem. Lakovaný povrch se skvěle hodí pro toto méně časté psaní například do kanceláří, kabinetů nebo i domácností. Melaminové tabule jsou vyrobeny (jak název napovídá) z melaminu a to je plast. Melaminové tabule tedy jako jediné z nabídky nejsou magnetické.  Jejich výhodou je ale nízká pořizovací cena a velmi kvalitní zpracování. Je tedy skvělou variantou například do dětských pokojů, nebo pro zákazníky, kteří očekávají kvalitu za co nejnižší cenu.

3.)    Chcete se odlišit?

Vybíráte tabuli pro prostory, které chcete mít krásné a nápadité? Hledáte tabuli, která nebude „fádně školní“, ale která bude ozdobou interiéru? Určitě se podívejte na skleněné tabule. Jsou nádherné na pohled, k dostání v nabídce netradičních barev a pestré paletě velikostí. Tyto tabule jsou oblíbené do reprezentativních prostorů, moderních kanceláří, bytů, ale i posiloven a kaváren.

Další možností jsou tabule na míru. Jsme schopni vám na tabuli potisknout cokoliv. Ať už to bude logo firmy, předtištěné bloky (např. na plánování, scrum, rozvrh…atd.), ale třeba i fotku vašeho dítěte nebo oblíbené filmové postavičky vašeho dítěte. Tyto tabule s vlastním potiskem se mohou stát opravdu nápaditým detailem každého interiéru.

4.)    Potřebujete hodně prostoru?

Zejména školy potřebují pro svoji výuku velké množství prostoru. V tomto případě určitě doporučujeme třídílné tabule, které mají zavírací „křídla“ díky nimž se dá plocha velmi rychle zvětšovat. Učitelé (nebo přednášející) se nemusí zdržovat mazáním „starého textu“ a pouze otevíráním nových oken vytváří další plochu – a současně se mohou vracet k tomu již dříve napsanému. 

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: obchod@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

Bankovní spojení: 153171249/0300

RSSRSS

Novinky

Valentýnský balíček

2. únor 2021
K lásce patří romantika a k romantice svíčka. Speciální valentýnská nabídka výjimečných svíček v luxusním balení.

„Kouzelná“ nástěnka Magic – Chart a „nekonečná“ psací plocha Board – Up vyhráli prestižní cenu BENELUX OFFICE PRODUCTS AWARD 2020

12. leden 2021
V České republice nepříliš známá, ale přesto velmi prestižní soutěž Benelux Office Product Award si klade za cíl každý rok najít a ocenit nejlepší kancelářské produkty a řešení.

Archiv novinek