Úvod Novinky s foto Tipy na září

Tipy na září

07.09.2020 09:43

Tipy na září

Po těch nečekaně dlouhých „prázdninách“ se letos do školy děti snad i těšily. A protože školství a výuka je něco, co nás opravdu baví a v čem vidíme smysl – připravili jsme pro vás výběr tipů, které se budou hodit školám i domácnostem.

Pro školy

Bezdotykový dávkovač dezinfekce. Vytvořený přesně podle potřeb škol. Tedy:

  • Je bezdotykový (žádné sahání stovek dětí na lahvičky s desinfekcí)
  • Jeho použití je velmi rychlé (děti dají ruce pod dávkovač a okamžitě mají odpovídající dávku na rukou, minimalizace front)
  • Minimalizuje riziko úrazu (děti dostanou automaticky malou dávku desinfekce, nemusí s ničím manipulovat a desinfekce se jim tak nedostane do očí, úst a podobně).
  • Je poháněný bateriemi, takže ho postavíte kamkoliv bez nutnosti hledání zásuvky
  • Je na dva pětilitrové kanystry desinfekce

PROHLÉDNĚTE SI BEZDOTYKOVÝ DÁVKOVAČ DEZINFEKCE

Pro domácnosti

Základ klidného chodu domácnosti je kvalitní organizace. A na tu jsme mistři. Máme obrovskou nabídku nástěnek a tabulí. Ze všech možných materiálů, v široké škále rozměrů a designových zpracování.

Líbit by se vám mohlo například:

Klasické magnetické tabule

Jsou popisovací mazatelnou fixou (mohou sloužit jako „tabule“ na poznámky), a zároveň jako nástěnka (dokumenty připevníte pomocí magnetů).

PROHLÉDNĚTE SI MAGNETICKÉ TABULE

Tabule na přání

Pokud chcete vašemu školáčkovi udělat opravdu radost, připravíme pro vás tabuli na míru. Může na ní být fotka vašeho děťátka, ale klidně i oblíbená filmová postava, nebo jméno. Volba bude jen na vás.

DOMLUVIT TABULI NA PŘÁNÍ

Velký prostor pro velké plány: WRAP up

Našimi zákazníky oblíbené řešení. Samolepící magnetická tapeta. Vypadá skvěle, je možné jí polepit velké plochy domácností a vytvořit si tak designové, stylové popisovací plochy v obrovských rozměrech.

PODÍVAT SE NA MAGNETICKOU TAPETU

Když nechcete nic „instalovat“

Rychlé a maximálně efektivní řešení je Magic chart. Je to fólie, která díky elektrostatickému náboji drží kdekoliv a okamžitě. Můžete na ni psát, udrží vaše dokumenty. Je dokonalá a naši zákazníci ji milují.

PROHLÉDNĚTE SI MAGIC CHART: kouzelnou nástěnku

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: obchod@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

Bankovní spojení: 153171249/0300

RSSRSS

Novinky

✅MÁME OTEVŘENO✅

22. říjen 2020
✅MÁME OTEVŘENO✅ stále si na našem e-shopu můžete vybírat z široké nabídky sortimentu. Vše vám ihned zabalíme a pošleme do pohodlí vašeho domova. Pokud byste potřebovali něco okamžitě, můžete využít naše výdejní místo na ulici Cukrovarská 519/20, Vyškov. Oblíbeným sortimentem našich zákazníků jsou momentálně dezinfekce, pomůcky pro distanční výuku (samodržící nástěnky, tabule) ale také milé drobnosti pro zlepšení nálady, jako jsou svíčky, bytové vůně a ultrazvukové hydrodifuzéry. Přejeme vám klidné dny ve zdraví. 

Změna šifrován EET

12. říjen 2020
Ukončení podpory TLS 1.1 se netýká pokladen a pokladních systémů Conto a Qurion. 

3 tipy pro zpříjemnění podzimu

5. říjen 2020
Letošní podzim je v mnohém jiný. Doléhá k nám spousta negativních zpráv a lidé už z toho začínají být unaveni. Připravili jsme pro vás proto 3 čistě pozitivní a milé tipy, jak si zpříjemnit podzim ve vaší domácnosti. 

Archiv novinek