Úvod Novinky s foto Narozeninová výzva společnosti Consulta

Narozeninová výzva společnosti Consulta

13.02.2020 08:00

Narozeninová výzva společnosti Consulta

My v Consultě si myslíme, že podporovat chytré a kreativní lidi v jejich zajímavých projektech má smysl. Proto jsme se rozhodli věnovat někomu z vás set vybavení, které používají profesionální kreativci a lektoři.

Kdy výzva probíhá?

Od 13. 2. 2020 do půlnoci 7. 3. 2020

A víte proč takové datum? Protože 13. února slavíme 23. výročí založení naší společnosti. Proto se můžete zapojit přesně 23 dní od data našich narozenin.

Kdo se může přihlásit?

Jakákoliv skupinka nadšenců, která pracuje společně na projektu, který je prospěšný pro druhé. Nepotrpíme si na zbytečnou byrokracii. Nezáleží nám na tom, jakou právní formulaci vaše sdružení má (nebo jestli ji vůbec má). Jestli jste skupina studentů, maminek na mateřské dovolené nebo seniorů. Záleží nám na vašem nápadu, elánu a víře, že vaše činnost má smysl pro společnost. Nemusíte hned zachraňovat celý svět, i malá pomoc má smysl, nebojte se proto do naší výzvy zapojit s jakýmkoliv projektem.

Jak se můžete přihlásit?

Pošlete nám krátký email na info@consulta.cz, do předmětu zprávy uveďte „Výzva Consulta“ a v pár větách nám popište, čím se společně s vašimi přáteli (kolegy, spolužáky…) zabýváte a čeho chcete vašim projektem dosáhnout.

Jak bude probíhat vyhodnocení?

Máme rádi férovou hru, proto nechceme žádné počty liků, hlasů a podobně. Proto ze všech projektů, které přijdou, vylosujeme jeden, který podpoříme setem profesionálního prezentačního vybavení. Záznam z losování a výherce zveřejníme v neděli 8. 3. na našich sociálních sítích (FB: consulta.cz IG: @consulta.cz). Současně ale věříme, že se sejdou zajímavé a smysluplné projekty a že s některými i mimo soutěž navážeme spolupráci a pomůžeme s jejich rozvojem.

Co bude výhra?

Získáte od nás profesionální set příslušenství na tabule (obsahuje popisovače prémiové kvality a neobvyklých barev, čističe, stěrku, držák a mnoho dalšího) a také skvělý a mezi kreativci velmi oblíbený kouzelný magic chart. Díky němu vytvoříte psací plochu okamžitě a kdekoliv. Skvělé pro vaše nápady a setkání s kolegy z týmu. 

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

Bankovní spojení: 153171249/0300

RSSRSS

Novinky

Zajímá Vás co a jak děláme?

18. březen 2020
Podívejte se na naše referenční projekty. Přidali jsme nové fotografie učebny fyziky s dotykový LCD displejem Legamaster ETX 86", který jsme instalovali v ZŠ Kostelec na Hané.

Vyhlášení vítěze narozeninové výzvy Consulta

8. březen 2020
Čas letí jako splašený a vážně už je tomu 23 dní od vyhlášení naší narozeninové výzvy. O co šlo? Při příležitosti 23. narozenin naší společnosti, jsme slíbili podpořit jeden projekt, který zlepšuje svět kolem nás, setem profesionálního vybavení.

Narozeninová výzva společnosti Consulta

13. únor 2020
My v Consultě si myslíme, že podporovat chytré a kreativní lidi v jejich zajímavých projektech má smysl. Proto jsme se rozhodli věnovat někomu z vás set vybavení, které používají profesionální kreativci a lektoři.

Archiv novinek