Úvod Novinky s foto

RSSRSS

Novinky

My posíláme ihned, ale přepravní společnosti mohou mít zpoždění

25.11.2021 00:00

Přepravní společnosti mají už v tuto chvíli problém s včasným doručením některých zásilek. Může dojít ke zpoždění doručení o 1 – 3 dny.

Doporučujeme raději objednat co nejdříve.

Všechny vaše objednávky přijímáme a okamžitě odesíláme jako vždy, ale nedokážeme ovlivnit jejich včasné doručení. Děkujeme za pochopení.

Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

V našem týmu máme bytové designéry, učitele, techniky i řemeslníky. Když se dá tato parta dohromady, umíme vytvořit místo jako stvořené pro výuku a práci.

Zjistíme vaše potřeby, navrhneme řešení, doladíme s vámi detaily a pustíme se do práce.

Během kovidu jsme nezaháleli a naši vývojáři připravili skvělou novinku: rozšiřující modul Qerko vhodný pro pokladny Conto.

Náš obchod je opět otevřený

Kvůli pandemii jsme museli mít dlouho zavřené, my jsme ale nezaháleli a budovali jsme nový obchůdek s bytovým sortimentem.

Pro distanční výuku se ve školství nejvíce osvědčily vizualizéry. Proč jsou lepší než běžná webkamera?

Školy a třídy jsou prázdné. Mnoho škol se rozhodlo tohoto času využít konstruktivně – modernizací učeben.

RSSRSS

Novinky

My posíláme ihned, ale přepravní společnosti mohou mít zpoždění

25. listopad 2021
Přepravní společnosti mají už v tuto chvíli problém s včasným doručením některých zásilek. Může dojít ke zpoždění doručení o 1 – 3 dny. Doporučujeme raději objednat co nejdříve. Všechny vaše objednávky přijímáme a okamžitě odesíláme jako vždy, ale nedokážeme ovlivnit jejich včasné doručení. Děkujeme za pochopení.

Archiv novinek