Úvod Narozeninová výzva Consulta

Narozeninová výzva společnosti Consulta

Narozeninová výzva Consulta

My v Consultě si myslíme, že podporovat chytré a kreativní lidi v jejich zajímavých projektech má smysl. Proto jsme se rozhodli věnovat někomu z vás set vybavení, které používají profesionální kreativci a lektoři.

Kdy výzva probíhá?

Od 13. 2. 2020 do půlnoci 7. 3. 2020

A víte proč takové datum? Protože 13. února slavíme 23. výročí založení naší společnosti. Proto se můžete zapojit přesně 23 dní od data našich narozenin.

Kdo se může přihlásit?

Jakákoliv skupinka nadšenců, která pracuje společně na projektu, který je prospěšný pro druhé. Nepotrpíme si na zbytečnou byrokracii. Nezáleží nám na tom, jakou právní formulaci vaše sdružení má (nebo jestli ji vůbec má). Jestli jste skupina studentů, maminek na mateřské dovolené nebo seniorů. Záleží nám na vašem nápadu, elánu a víře, že vaše činnost má smysl pro společnost. Nemusíte hned zachraňovat celý svět, i malá pomoc má smysl, nebojte se proto do naší výzvy zapojit s jakýmkoliv projektem.

Jak se můžete přihlásit?

Pošlete nám krátký email na info@consulta.cz, do předmětu zprávy uveďte „Výzva Consulta“ a v pár větách nám popište, čím se společně s vašimi přáteli (kolegy, spolužáky…) zabýváte a čeho chcete vašim projektem dosáhnout.

Jak bude probíhat vyhodnocení?

Máme rádi férovou hru, proto nechceme žádné počty liků, hlasů a podobně. Proto ze všech projektů, které přijdou, vylosujeme jeden, který podpoříme setem profesionálního prezentačního vybavení. Záznam z losování a výherce zveřejníme v neděli 8. 3. na našich sociálních sítích (FB: consulta.cz IG: @consulta.cz). Současně ale věříme, že se sejdou zajímavé a smysluplné projekty a že s některými i mimo soutěž navážeme spolupráci a pomůžeme s jejich rozvojem.

Co bude výhra?

Získáte od nás profesionální set příslušenství na tabule (obsahuje popisovače prémiové kvality a neobvyklých barev, čističe, stěrku, držák a mnoho dalšího) a také skvělý a mezi kreativci velmi oblíbený kouzelný magic chart. Díky němu vytvoříte psací plochu okamžitě a kdekoliv. Skvělé pro vaše nápady a setkání s kolegy z týmu. 

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: obchod@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

Bankovní spojení: 153171249/0300

RSSRSS

Novinky

✅MÁME OTEVŘENO✅

22. říjen 2020
✅MÁME OTEVŘENO✅ stále si na našem e-shopu můžete vybírat z široké nabídky sortimentu. Vše vám ihned zabalíme a pošleme do pohodlí vašeho domova. Pokud byste potřebovali něco okamžitě, můžete využít naše výdejní místo na ulici Cukrovarská 519/20, Vyškov. Oblíbeným sortimentem našich zákazníků jsou momentálně dezinfekce, pomůcky pro distanční výuku (samodržící nástěnky, tabule) ale také milé drobnosti pro zlepšení nálady, jako jsou svíčky, bytové vůně a ultrazvukové hydrodifuzéry. Přejeme vám klidné dny ve zdraví. 

Změna šifrován EET

12. říjen 2020
Ukončení podpory TLS 1.1 se netýká pokladen a pokladních systémů Conto a Qurion. 

3 tipy pro zpříjemnění podzimu

5. říjen 2020
Letošní podzim je v mnohém jiný. Doléhá k nám spousta negativních zpráv a lidé už z toho začínají být unaveni. Připravili jsme pro vás proto 3 čistě pozitivní a milé tipy, jak si zpříjemnit podzim ve vaší domácnosti. 

Archiv novinek