Úvod Blog Moderní zasedací místnost, jak na ni?

Moderní zasedací místnost, jak na ni?

 Autor: Michal Kalenda; 1.4.2022

Plánujete novou zasedací místnost nebo se pouštíte do renovace stávající? Máme pro Vás pár tipů jak ušetřit čas, peníze a vyhnout se zbytečným komplikacím.

Místnost už máme hotovou, už nám do ní jen dodejte tu techniku. 

 

Velmi často se LCD displej Legamster v zasedací místnostiu nás ve firmě opakuje stejný scénář. Přichází zákazník a poptává vybavení zasedací místnosti audiovizuální technikou, v dnešní době především dotykovým LCD displejem nebo videokonferencí. Analyzujeme jeho potřeby, navrhujeme řešení a v tom to přijde. Dostaneme se k tomu, že klient čekal s oslovením nás až na dobu, kdy bude mít novou místnost kompletně zrenovovanou. Proč jste nepřišel dříve, ptáme se? Klient odpovídá: „já jsem myslel, že to má času dost, že už se to jen dá na stěnu“.

Modernizujete kancelář? Je lepší, když nás oslovíte už na začátku rekonstrukcí.

Nejčastější mýtus modernizace kanceláří je, že audiovizuální technika a vybavení se řeší až na konec. Vůbec ne. Věřte nám, že čím dříve nás oslovíte, tím lépe. Moderní technologie mají neskutečné možnosti. Když začneme zavčas, můžeme vymyslet perfektní řešení kabeláže, integrovaná přípojná místa ve stolech i podlaze, žádné lišty, vše krásně zapravené a profesionálně vyřešené.

Audiovizuální techniku zapracujeme už do projektu.

Pokud chcete využít všech možností moderní technologií, začněte s jejich plánováním už ve fázi projektu. Obraťte se na specializovanou firmu, která řešení navrhne a bude ručit za kvalitu návrhu. Můžeme vám zpracovat projekt pro umístění kabeláže nebo vizualizaci, abyste mohli vše připravit a měli představu, jak bude vše fungovat. Potvrzením toho, že je vše, jak má být je pak dodávka a montáž techniky od nás, kdy si za svou prací opravdu stojíme. Podívejte se na naše realizované projekty.

TIP:

Chcete vědět, jak vypadá vizualizace od nás? Podívejte se na specifikaci 3D vizualizace

TIP:

Pokud už řešíte problém a zapomněli jste natáhnout kabeláž k dotykovému displeji, je možné řešení pomocí bezdrátového přenosu obrazu i dotyku Kinderman.

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek