Úvod Naši zákazníci řekli ... MADISON DAYS v Brně s podporou Consulty

MADISON DAYS v Brně s podporou Consulty

MADISON DAYS v Brně s podporou Consulty

Vladimír Lazar
Ředitel závodu MADISON DAYS v Brně

Pokud by existovalo kritérium, podle kterého bych se měl rozhodovat, jestli firma je dobrá, nebo není, určitě by jede z faktorů byla její společenská odpovědnost. Samozřejmě.

Firma musí mít dobré výrobky, musí se umět chovat k zákazníkům, mít skvělý reklamační servis. Zkrátka všechno to, co udělá zákazníka – spokojeným zákazníkem. Pro mě ale existují firmy vyšší úrovně. A to jsou ty, které nemyslí jen na sebe. Které se rozhodnou (i když nemusí) část svých zisků věnovat ostatním.
Takové firmy mají můj skutečný obdiv a jsou to ty, ke kterým se vracím rád. Vždy mám dojem, že tím pomáhám podporovat ty „správné“.
A pokud osobně ve společnosti vnímám nějaký palčivý problém, je to pro mne (jakožto sportovce), nedostatečná fyzická aktivitu dětí a dospívajícíh. Rád bych proto poděkoval společnosti Consulta, že se rozhodla podpořit sportovní aktivity mládeže. Díky i jejich sponzorskému daru se mohl na brněnském velodromu 7. a 8.5. uskutečnit 1. ročník Madison days: bodovací závody dvojic.

Děkuji a těším se na další spolupráci,
Vladimír Lazar
Ředitel závodu

Dresy Consulty Žákyně Consulty na stupních vítězů Consulta na špici pelotonu Střídání žákyně Consulty Consulta na stupních vítězů

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

Bankovní spojení: 153171249/0300

RSSRSS

Novinky

Nově pro Vás zavádíme možnost online platby

21. srpen 2019
Abychom Vám usnadnili nákup v našem eshopu a urychlili proces platby, nově jsme zavedli možnost online platby prostřednictvím Vaší banky. Možnost klasické platby kartou bude aktivována během následujícíh 14 dnů. Věříme, že budete s touto službou spokojeni.

Pokladní certifikát pro EET - blíží se výměna

1. červenec 2019
Blíží se období, kdy může končit platnost některých pokladních certifikátů, které používáte pro evidenci tržeb. Vydané pokladní certifikáty mají platnost 3 roky.

3 a 4 fáze EET- Novela zákona o evidenci tržeb míří do Senátu

10. červen 2019
Poslanecká sněmovna poslala do Senátu návrh novely zákona o evidenci tržeb. Návrh upravuje náběh 3. a 4. fáze evidence tržeb, přináší nejmenším podnikatelům možnost evidovat své tržby ve zvláštním papírovém režimu a významným způsobem snižuje DPH na vodné, stočné a stravovací i odborné služby.

Archiv novinek