Flipchart TAURUS antracitový

Doprava zdarma Akce

Flipchart TAURUS antracitový

Flipchart TAURUS antracitový
Flipchart TAURUS antracitový detail spodní lišty
Flipchart TAURUS antracitový stojan
Cena 22 733 Kč 18 787 Kč bez DPH
Běžná cena 24 555 Kč 20 293 Kč bez DPH
Ušetříte 1 822 Kč
 ks
Dostupnost Obvykle do 14 dnů i
Kód produktu LEG-7150201

Detailní popis Flipchart TAURUS antracitový

V současnosti nejluxusnější řada flipchartů, které lze na trhu sehnat. Vysoce reprezentativní a kvalitní zpracování dělá z tohoto flipchartu nejen funkční, ale i designový prvek moderních interiérů.

Flipchart TAURUS je z tvrzeného magnetického lakovaného povrchu. Výrobce poskytuje záruku 10let na povrch flipchartu.

Na povrch je možné psát stírací fixou a flipchart je tedy možné používat i jako tabuli (bez flipchartových papírů). Flipchart TAURUS je ergonomicky zakřivený. To mu propůjčuje nejen jedinečný vhled, ale také poskytuje ideální oporu ruky lektora během psaní (komfortní pro dlouhé prezentace).

Stojan flipchartu je opatřen kolečky a je proto velmi snadno přemístitelný. Vhodné například pro převoz mezi kancelářemi, po posun v místnosti apod. Po celé šířce flipchartu je polička na odkládání fixů (polička je zaklápěcí). Dodáváme v balení s flipchartovým blokem a popisovačem.

Výhodou tohoto flipchartu jsou:

 • vysoce reprezentativní a luxusní provedení
 • robustní stojan na kolečkách pro snadný převoz flipchartu
 • kvalitní magnetický keramický povrch tabule flipchartu
 • ergonomické zakřivení poskytující komfort a vhodnou opěru pro ruku lektora během psaní
 • výšková nastavitelnost
 • jednoduchá montáž
 • odkládací polička na fixy v celé šíři flipchartu
 • dodáváme s flipchartovým blokem a popisovačem

Popis produktu TAURUS antracitový:

 • Výška tabule 102 cm
 • Šířka tabule 67 cm
 • Maximální nastavitelná výška 218cm
 • Dodáváme s flipchartovým blokem a popisovačem

Zde si můžete stáhnout montážní návod k tomuto produktu


Pár tipů pro skvělou flipchartovou prezentaci

Flipchart by měl být naprosto samozřejmou pomůckou u všech druhů ústních prezentací. Pomáhá udržovat pozornost publika, zachycovat klíčové pojmy a pružně reagovat na vzniklé otázky z publika. Máme pro vás pár tipů, jak flipchart používat a na co si dát pozor.

1.) Pozor na zahlcení textem

Flipchart má sloužit pro zachycení toho nejdůležitějšího z prezentace. Jedno správně zvolené klíčové slovo bude působit mnohem lépe než dlouhá věta (která stejně z dálky nepůjde přečíst). Mějte na paměti zlaté pravidlo flipchartové prezentace a tou je pravidlo 6 x6 . Tedy nikdy nepište více než 6 slov na řádek a nikdy na jeden list nepište více než 6 řádků.

2.) Připravte se: velikost písma a předkreslení tužkou

Písmo na flipchartu by nemělo být menší velikost než 5cm. Pokud víte, že místnost, ve které budete školit je ale opravdu velká, doporučujeme si před příchodem publika vyzkoušet napsat několik zkušebních textů, jít až do poslední řady učebny a přesvědčit se, jaká velikost písma je dobře vidět. Skvělým pomocníkem (zejména pro důležité prezentace a nejisté lektory) může být předkreslení důležitých bodů (nebo i schémat) tužkou. Tužka není z publika vidět a vy budete mít jistotu, že nic důležitého neopomenete.

3.) Využijte eye catchers

Existují prvky, které lidské oko doslova "přitahuje". Využitím těchto prvků zvýšíte aktivitu posluchačů a množství obsahu, který si zapamatují. Mezi "eye catchers" patří například:

 • Odrážky
 • Grafy
 • Procenta
 • Čísla (psaná číslicí, např. 13, 11.. atd.)
 • Schémata
 • Kresby

ebook flipchart ke stažení zdarma

Kresby a schémata si o využití na flipchartu doslova říkají. Jeden obrázek může říct více než mnoho slov. Proto jsme na toto téma pro vás připravili e-book, kde se můžete naučit vizuálně skvěle vypadající a přitom nenáročné kresby na flipchart (e-book jak kreslit na flipchart zdarma ke stažení).

4.) Netočte se zády, pište zboku

Ke svému publiku se nikdy netočte zády. Během zapisování na flipchart se snažte stát zboku. Na to myslete už před začátkem prezentace. Jinak si totiž flipchart musí připravit praváci a na jinou stranu leváci.

Snadná prezentace s flipcharty Legamaster

5.) Když píšete, nemluvte

Snažte se vaše publikum nezahltit. Je mnohem více efektní, když během zapisování na flipchart nemluvíte a až po dopsání se otočíte čelem k publiku a okomentujete napsané, než když během psaní povídáte (posluchači se nemohou pořádně soustředit ani na jedno).

6.) Mějte dost fixů i papírů

Zákon schválnosti funguje spolehlivě, ale štěstí přeje připraveným. Doporučujeme na každou přednášku s sebou nosit rezervní fixy. Je to malá investice a benefit je obrovský (to ví každý, kdo stál rozpačitě před plným sálem s vypsanou fixou). A vhodné je také dopředu zkontrolovat množství čistých (nepopsaných) papírů.

Příslušenství pro flipcharty Legamater

NÁŠ TIP:

 • Nebojte se využívat širší paletu barev a různé šíře hrotů popisovačů. Díky tomu bude text pestřejší a posluchači se v něm budou lépe orientovat.
 • Víte, že existují elektronické flipcharty? A vše co na ně zapíšete můžete mít vy, nebo vaši kolegové (klidně na druhé straně zeměkoule) okamžitě u sebe? Podívejte se na naší nabídku elektronických flipchartů.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Flipchart TAURUS antracitový

Technické parametry
Povrch Lakovaný, bílý, magnetický
Designová řada TAURUS
Velikost plochy 67x102 cm
Typ stojanu Mobilní, kulatá podstava, 5 koleček
Speciální vlastnosti
Výškově stavitelný 188 až 218 cm
Rám-barva Antracitová šedá
Výsuvné ramena NE
Součást dodávky Flipchartový papír a popisovač
Záruční podmínky
Záruka 24 měs.
Záruka na povrch 10 roky

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Příslušenství Flipchart TAURUS antracitový

Značka

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: obchod@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

Bankovní spojení: 153171249/0300

RSSRSS

Novinky

„Kouzelná“ nástěnka Magic – Chart a „nekonečná“ psací plocha Board – Up vyhráli prestižní cenu BENELUX OFFICE PRODUCTS AWARD 2020

12. leden 2021
V České republice nepříliš známá, ale přesto velmi prestižní soutěž Benelux Office Product Award si klade za cíl každý rok najít a ocenit nejlepší kancelářské produkty a řešení.

Speciální nabídka pro DISTANČNÍ výuku

7. leden 2021
Klobouk dolů před všemi rodiči. Zvládat práci, studium svých dětí a zachovat u toho všeho chladnou hlavu, to zaslouží obdiv. Máme pro vás dva tipy, které vám pomohou

My posíláme ihned, přepravní společnosti, ale hlásí přetížení

8. prosinec 2020
Potřebujete vánoční dárky? Raději doporučujeme objednávat ihned. My všechny vaše objednávky přijímáme a okamžitě odesíláme jako vždy.

Archiv novinek