Designové dřevěné příslušenství k tabulím Legamaster

Svět se mění, tak proč mít v kanceláři doplňky z plastu, když je možné je mít z pravého dřeva? Dřevo prostor zútulní a zateplí. Je příjemné na omak a i takový malý detail jako dřevěné doplňky dokáže z vaší kanceláře vykouzlit místo, kam se budete vy a vaši kolegové rádi vracet. Produkty v této kategorii mají certifikát FSC, víte, co to znamená?

Forest Stewardship Council (zkráceně FSC) je mezinárodní organizace, jejímž cílem je chránit ohrožené a zdevastované světové lesy. Certifikát FSC vznikl v roce 1993 a získat ho mohou ty firmy a organizace, které zpracovávají dřevo těžené environmentálně zodpovědně, to znamená s maximálním ohledem a respektem k přírodě.
Celá kolekce dřevěných holandských produktů Legamaster (viz výše) se pyšní certifikací FSC. Možná vás potěší, že ekologické povědomí je protkané celou filosofií společnosti Legamaster. Nejen dřevěné produkty ale i papír, lepenka a další každodenně nezbytné kancelářské produkty v naší nabídce, z velké části pochází z certifikovaných a odpovědně spravovaných lesů.

Značka

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

20. červenec 2021
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Zrenovujeme vám učebnu nebo kancelář na klíč

19. červenec 2021
V našem týmu máme bytové designéry, učitele, techniky i řemeslníky. Když se dá tato parta dohromady, umíme vytvořit místo jako stvořené pro výuku a práci. Zjistíme vaše potřeby, navrhneme řešení, doladíme s vámi detaily a pustíme se do práce.

Archiv novinek