Designové dřevěné příslušenství k tabulím Legamaster

Svět se mění, tak proč mít v kanceláři doplňky z plastu, když je možné je mít z pravého dřeva? Dřevo prostor zútulní a zateplí. Je příjemné na omak a i takový malý detail jako dřevěné doplňky dokáže z vaší kanceláře vykouzlit místo, kam se budete vy a vaši kolegové rádi vracet. Produkty v této kategorii mají certifikát FSC, víte, co to znamená?

Forest Stewardship Council (zkráceně FSC) je mezinárodní organizace, jejímž cílem je chránit ohrožené a zdevastované světové lesy. Certifikát FSC vznikl v roce 1993 a získat ho mohou ty firmy a organizace, které zpracovávají dřevo těžené environmentálně zodpovědně, to znamená s maximálním ohledem a respektem k přírodě.
Celá kolekce dřevěných holandských produktů Legamaster (viz výše) se pyšní certifikací FSC. Možná vás potěší, že ekologické povědomí je protkané celou filosofií společnosti Legamaster. Nejen dřevěné produkty ale i papír, lepenka a další každodenně nezbytné kancelářské produkty v naší nabídce, z velké části pochází z certifikovaných a odpovědně spravovaných lesů.

Značka

RSSRSS

Novinky

Hledáme nového kolegu na pozici instalačního technika

4. květen 2022
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

I takto může vypadat škola

12. duben 2022
Pojďte se s námi podívat, jak může vypadat škola 21. století. Tyto školy se nám s důvěrou svěřily a my jsme pro ně vytvořili zbrusu nové učebny. Nadšení jsou žáci, učitelé i my. Prohlédněte si naše realizace

Novinka v naší nabídce: Locherber Milano

7. březen 2022
Locherber Milano je exkluzivní výrobce bytových a tělových vůní. Nově můžete tento kousek Itálie vyzkoušet na vlastní kůži i vy.

Archiv novinek