Designové dřevěné příslušenství k tabulím Legamaster

Svět se mění, tak proč mít v kanceláři doplňky z plastu, když je možné je mít z pravého dřeva? Dřevo prostor zútulní a zateplí. Je příjemné na omak a i takový malý detail jako dřevěné doplňky dokáže z vaší kanceláře vykouzlit místo, kam se budete vy a vaši kolegové rádi vracet. Produkty v této kategorii mají certifikát FSC, víte, co to znamená?

Forest Stewardship Council (zkráceně FSC) je mezinárodní organizace, jejímž cílem je chránit ohrožené a zdevastované světové lesy. Certifikát FSC vznikl v roce 1993 a získat ho mohou ty firmy a organizace, které zpracovávají dřevo těžené environmentálně zodpovědně, to znamená s maximálním ohledem a respektem k přírodě.
Celá kolekce dřevěných holandských produktů Legamaster (viz výše) se pyšní certifikací FSC. Možná vás potěší, že ekologické povědomí je protkané celou filosofií společnosti Legamaster. Nejen dřevěné produkty ale i papír, lepenka a další každodenně nezbytné kancelářské produkty v naší nabídce, z velké části pochází z certifikovaných a odpovědně spravovaných lesů.

Značka

RSSRSS

Novinky

Beznadějně vyprodané vizualizéry máme opět SKLADEM

6. duben 2021
Pro distanční výuku se ve školství nejvíce osvědčily vizualizéry. Proč jsou lepší než běžná webkamera?

Nabídka přestavby na klíč

19. březen 2021
Školy a třídy jsou prázdné. Mnoho škol se rozhodlo tohoto času využít konstruktivně – modernizací učeben.

Rostlinolékařský pas

5. březen 2021

Archiv novinek