Špendlíky na nástěnku a moderační tabuli Legamaster

Takovou obyčejnou věcí, jako je špendlík, můžete svoji nástěnku, vitrínu apod. zajímavě ozvláštnit. Jednotlivým barvám můžete přiřadit různé významy nebo podle nich rozlišovat tematiku sdělení. Nabízí prostor pro kreativitu a zároveň možnost, jak si na nástěnce udržet přehled. Špendlíky jsou vhodné do korkových i z textilie plstěných nástěnek.

Vybrat si můžete ze špendlíků různých délek i různých barev i tvarů hlavičky. Některé se lépe hodí pro udržení jednoho papíru, jiné jsou navrženy tak, aby dokázaly připíchnout více listů najednou. Pokud nechcete, aby se vám špendlíky válely různě po stole nebo je nechcete uchovávat v originálním balení, i ze špendlíků si můžete udělat ozdobu svého pracovního stolu. Slouží k tomu polštářek na špendlíky, do kterého je jednoduše zapícháte a kromě toho, že je máte všechny pohromadě, zajímavě doplní design vašeho stolu.Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

RSSRSS

Novinky

Nabídka zaměstnání

29. červen 2018
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Víte co se u nás událo?

19. duben 2018

Dnes je nám přesně 21 let.

13. únor 2018
To už jsme oficiálně plnoletí ve všech státech světa. Jsme pyšní, že jsme dospěli ve spolehlivou firmu, které důvěřujete. Bez Vás by to nešlo. Děkujeme Vám

Archiv novinek