Špendlíky na nástěnku a moderační tabuli

Takovou obyčejnou věcí, jako je špendlík, můžete svoji nástěnku, vitrínu apod. zajímavě ozvláštnit. Jednotlivým barvám můžete přiřadit různé významy nebo podle nich rozlišovat tematiku sdělení. Nabízí prostor pro kreativitu a zároveň možnost, jak si na nástěnce udržet přehled. Špendlíky jsou vhodné do korkových i z textilie plstěných nástěnek.

Vybrat si můžete ze špendlíků různých délek i různých barev i tvarů hlavičky. Některé se lépe hodí pro udržení jednoho papíru, jiné jsou navrženy tak, aby dokázaly připíchnout více listů najednou. Pokud nechcete, aby se vám špendlíky válely různě po stole nebo je nechcete uchovávat v originálním balení, i ze špendlíků si můžete udělat ozdobu svého pracovního stolu. Slouží k tomu polštářek na špendlíky, do kterého je jednoduše zapícháte a kromě toho, že je máte všechny pohromadě, zajímavě doplní design vašeho stolu.Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

RSSRSS

Novinky

Nabídka zaměstnání

18. září 2018
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Ministerstvo financí mění SSL certifikát na EET serveru

24. srpen 2018
Začátkem září 2018 dojde na produkčním serveru EET k plánované změně SSL certifikátu na certifikát od CA DigiCert. Co tato informace znamená pro Vás a Vaše zákazníky?

Víte co se u nás událo?

19. duben 2018

Archiv novinek