Úvod Vybavení pro školy Tabule Třídílné tabule Triptych na zvedacím stojanu

Školní třídílné tabule Triptych na zvedacím stojanu

Jednou z klíčových specializací, které se věnujeme více než 10 let, je dodávka a instalace vysoce kvalitních školních tabulí na zvedacích systémech v klasickém i interaktivním provedení. Dodáváme tabule zelené a modré pro psaní křídou a bílé pro psaní fixem. Bílé povrchy dále dělíme na lesklé, hybridní (vhodné pro psaní i projekci) a projekční. Stejně bohatý je výběr povrchů křídel, kde jsou možné i kombinace barevného a bílého povrchu. Kombinace povrchů je ideální možnost  jak skloubit potřebu kreslení křídou a čistého psaní fixem.

Důmyslný stavebnicový systém založený na tabulích firmy Legamaster je zárukou vysoké užitné hodnoty, spolehlivosti a variability. I po několika letech máte možnost tabuli podle potřeby změnit, doplnit nebo udělat z obyčejné tabule tu chytrou - interaktivní.

Tabule, která roste stejně rychle jako Vaše potřeby

Naše keramické školní tabule umí růst stejně jako Vaše představy, od obyčejné tabule umístěné na zdi, přes třídílnou tabuli na zvedacím stojanu, po plně funkční interaktivní tabuli s projektorem. Přitom nepromarníte ani korunu za něco co by se během postupného růstů tabule vyhodilo. Jedná se tedy o efektivní využití všech částí od začátku až do konce.

Modelový příklad stavebnicového systému:


 • Keramická bílá tabule 200 x 120 cm
  Klasické využití tabule v učebně. Magnetický odolný povrch, popis fixem.
 • Bílo zelená keramická křídla (popis fixem a křídou)
  Rozšíření o dvojnásobek stávající psací plochy navíc s možností psaní a kreslení křídou.
 • Zvedací stojan
  Montáž tabule s křídly na stojan. Možnost pohybu tabule a přizpůsobení malým dětem i studentům, lepší viditelnost.
 • Projektor s krátkou projekcí
  Využití středního dílu tabule pro projekci výukových materiálů, prezentací, videí a filmů.
 • Interaktivní systém eBeam edge+
  Přechod k plné interaktivitě s možností aktivní práce přímo u tabule. Práce s interaktivními materiály, učebnicemi, online obsahem na webu apod.

Pět jednoduchých kroků a z prosté bílé tabule se stane moderní interaktivní výukový prostředek. Počáteční investice měla svůj smysl a všechny díly stavebnice byly využity ke prospěchu a jejich maximálnímu využití.

Pedagogická činnost je svým způsobem umění, jehož úspěch do značné míry závisí na schopnosti motivovat žáky a udržet si jejich pozornost v hodinách. Proto nabízíme kvalitní tradiční bílé tabule i širokou škálu moderních interaktivních pomůcek, které pomáhají kreativním pedagogům zaujmout žáky.

Líbí se Vám naše tabule? Vyplňte formulář zde, napište nám na obchod@consulta.cz nebo rovnou zavolejte na telefon 517 356 635.

Rádi Vám poradíme a zpracujeme nabídku přímo pro Vás.

Pochvalte mi stránky

Značka

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

RSSRSS

Novinky

Dnes je nám přesně 21 let.

13. únor 2018
To už jsme oficiálně plnoletí ve všech státech světa. Jsme pyšní, že jsme dospěli ve spolehlivou firmu, které důvěřujete. Bez Vás by to nešlo. Děkujeme Vám

Předání cen výhercům soutěže ''Naše škola je COOL''

1. únor 2018
S potěšením jsme předali výhry vítězům soutěže „Naše škola je COOL “. Chtěli bychom vám všem ještě jednou poděkovat za účast v soutěži a podělit se s vámi o radost, kterou výhry udělaly.

Jsme tu pro Vás i během vánočních svátků

8. prosinec 2017
Od 27. do 29. prosince bude otevřeno od 8:00 do 14:30 hod. V tuto dobu budeme přijímat i expedovat zásilky a odpovídat na Vaše případné dotazy.

Archiv novinek