Příslušenství k projektorům Panasonic

Chcete si rozšířit nebo také vylepšit váš projektor? K dispozici je vám náš sortiment příslušenství, který vám to umožní. Může se jednat třeba o praktický bezdrátový modul, díky kterému si usnadníte ovládání třeba pořízeného projektoru, stejně jako lze dokoupit i další možnosti zajímavého příslušenství nejenom k nim. Jistotu, stejně jako u celé řady jiných námi prodávaných produktů je primárně kvalita. Díky ní si můžete být jisti celkově prvotřídním zpracováním, životností, ale i velmi dobrou funkčností všech produktů, které do sekce příslušenství řadíme.

Samozřejmostí je i jistota kompatibility. Vždy přesně víte, ke kterému zařízení se dané příslušenství hodí a tak budete mít jistotu, že spolu s ním bude bez jakýchkoliv problémů fungovat. A pokud v naší nabídce něco nenajdete, neváhejte nás kontaktovat. Stejně tak se můžete ozvat i v případě, kdy budete mít ohledně rozšíření vašich zařízení jakýkoliv dotaz.


1 položka

WML100 bezdrátový modul pro projektory P…

  • 2 299,00 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Obvykle do 14 dnů i

Doprava zdarmaConsulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

RSSRSS

Novinky

Víte co se u nás událo?

19. duben 2018

Dnes je nám přesně 21 let.

13. únor 2018
To už jsme oficiálně plnoletí ve všech státech světa. Jsme pyšní, že jsme dospěli ve spolehlivou firmu, které důvěřujete. Bez Vás by to nešlo. Děkujeme Vám

Předání cen výhercům soutěže ''Naše škola je COOL''

1. únor 2018
S potěšením jsme předali výhry vítězům soutěže „Naše škola je COOL “. Chtěli bychom vám všem ještě jednou poděkovat za účast v soutěži a podělit se s vámi o radost, kterou výhry udělaly.

Archiv novinek