Příslušenství k projektorům

Chcete si rozšířit nebo také vylepšit váš projektor? K dispozici je vám náš sortiment příslušenství, který vám to umožní. Může se jednat třeba o praktický bezdrátový modul, díky kterému si usnadníte ovládání třeba pořízeného projektoru, stejně jako lze dokoupit i další možnosti zajímavého příslušenství nejenom k nim. Jistotu, stejně jako u celé řady jiných námi prodávaných produktů je primárně kvalita. Díky ní si můžete být jisti celkově prvotřídním zpracováním, životností, ale i velmi dobrou funkčností všech produktů, které do sekce příslušenství řadíme.

Samozřejmostí je i jistota kompatibility. Vždy přesně víte, ke kterému zařízení se dané příslušenství hodí a tak budete mít jistotu, že spolu s ním bude bez jakýchkoliv problémů fungovat. A pokud v naší nabídce něco nenajdete, neváhejte nás kontaktovat. Stejně tak se můžete ozvat i v případě, kdy budete mít ohledně rozšíření vašich zařízení jakýkoliv dotaz.


1 položka

WML100 bezdrátový modul pro projektory P…

  • 2 299 Kč Cena s DPH

Dostupnost Obvykle do 14 dnů i

Doprava zdarmaConsulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

RSSRSS

Novinky

Nabídka zaměstnání

18. září 2018
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Ministerstvo financí mění SSL certifikát na EET serveru

24. srpen 2018
Začátkem září 2018 dojde na produkčním serveru EET k plánované změně SSL certifikátu na certifikát od CA DigiCert. Co tato informace znamená pro Vás a Vaše zákazníky?

Víte co se u nás událo?

19. duben 2018

Archiv novinek