Úvod Poradna Dotazy k pokladnám Funkčnost čtečky

Funkčnost čtečky

Čtečka magnetických karet pro POS 1530 č…

  • 2 949,98 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Ext, sklad, do 2 dnů i

Čtečka magnetických karet pro POS 1530 černá

Doprava zdarma

Kategorie

Čtečka magnetických karet MSR

03.06.2018

Dobrý den, máme tu program Conto ve variantě Max a rádi bychom jej doplnili čtečkou magnetických karet, které by četli karty, co u nás již používáme na závory, aby se po jejich přiložení vždy otevřel konkrétní účet zákazníka. Měl bych ale 2 dotazy:
1. čtečky čtou karty jen pouhým přiložením, nebo jsou jen pro karty s magnetickým proužkem?
2. jak se pak propojí funkčnost v programu - musí se jim jen nějak načíst všechny karty do systému a přiřadit jim dané číslo zákazníka? Nebo je snad nutné dokupovat nějaký další modul programu?
Děkuji za odpověď a s pozdravem Pavel Hess, Camping Oase Praha

03.06.2018:

Vážený zákazníku,

odpovídáme na Vaše dotazy:

1) Na trhu existují čtečky na magnetické, čipové i RFID (bezdrátové) kary. Pokud chcete používat nějaké stávající karty, je třeba podle toho adekvátně zvolit čtečku. (Čtečka, ke které pokládáte dotaz, je pouze na magnetické karty a je určena pro konkrétní POS systém a nelze použít k jinému)

2) V Contu je třeba poté karty přiřadit ke konkrétním zákaznickým účtům. To lze provést buď manuálně po jedné nebo hromadně pomocí importu. Žádný další modul není třeba dokupovat.V případě jakýchkoli dalších dotazů se obraťte na svého dodavatele pokladního systému.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

RSSRSS

Novinky

Nabídka zaměstnání

29. červen 2018
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Víte co se u nás událo?

19. duben 2018

Dnes je nám přesně 21 let.

13. únor 2018
To už jsme oficiálně plnoletí ve všech státech světa. Jsme pyšní, že jsme dospěli ve spolehlivou firmu, které důvěřujete. Bez Vás by to nešlo. Děkujeme Vám

Archiv novinek