Nástěnky pro školy, magnetické, korkové a látkové Legamaster

Nástěnka je předmět, který má sice většina lidí pevně spojený s časem, který trávili ve školní lavici, ale který je dnes rozšířený daleko za hranice školních budov.  Nástěnky jsou doslova všudypřítomné, narazit na ně můžete v kancelářích, dílnách, chodbách, čekárnách i dalších společných prostorech… Všude tam slouží nástěnky k informování a předávání informací závažných, méně závažných i těch zcela bezvýznamných, které slouží třeba jen k pobavení.
Z naší nabídky si budete moci vybrat z nástěnek lišících se rozměry, provedením i materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Oblíbené jsou mezi zákazníky nástěnky korkovétextilní. Zvláštní kategorii potom tvoří bílé magnetické nástěnky, pro které je funkce nástěnky v podstatě funkcí doplňkovou. Díky svému magnetickému povrchu ji však plní na výbornou. Pořiďte si nástěnku podle svých požadavků a uvidíte, jak brzy se z ní stane přirozené centrum prostoru, ve kterém bude umístěna.

Zrušit filtr
Šířka
           
Barva povrchu
       
Filtrovat zboží podle parametrů

  | 1 | 2 | 3 |


Značka

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

RSSRSS

Novinky

Nabídka zaměstnání

18. září 2018
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Ministerstvo financí mění SSL certifikát na EET serveru

24. srpen 2018
Začátkem září 2018 dojde na produkčním serveru EET k plánované změně SSL certifikátu na certifikát od CA DigiCert. Co tato informace znamená pro Vás a Vaše zákazníky?

Víte co se u nás událo?

19. duben 2018

Archiv novinek