Nástěnky pro školy, magnetické, korkové a látkové Legamaster

Nástěnka je předmět, který má sice většina lidí pevně spojený s časem, který trávili ve školní lavici, ale který je dnes rozšířený daleko za hranice školních budov.  Nástěnky jsou doslova všudypřítomné, narazit na ně můžete v kancelářích, dílnách, chodbách, čekárnách i dalších společných prostorech… Všude tam slouží nástěnky k informování a předávání informací závažných, méně závažných i těch zcela bezvýznamných, které slouží třeba jen k pobavení.
Z naší nabídky si budete moci vybrat z nástěnek lišících se rozměry, provedením i materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Oblíbené jsou mezi zákazníky nástěnky korkovétextilní. Zvláštní kategorii potom tvoří bílé magnetické nástěnky, pro které je funkce nástěnky v podstatě funkcí doplňkovou. Díky svému magnetickému povrchu ji však plní na výbornou. Pořiďte si nástěnku podle svých požadavků a uvidíte, jak brzy se z ní stane přirozené centrum prostoru, ve kterém bude umístěna.

Zrušit filtr
Šířka
           
Barva povrchu
       
Filtrovat zboží podle parametrů

  | 1 | 2 | 3 |


Značka

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

RSSRSS

Novinky

Nabídka zaměstnání

20. březen 2019
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ A SERVISNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje servis a instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Nová moderní škola

15. leden 2019
Máme radost, když jsou s naší prací zákazníci spokojeni.

Jsme tu pro Vás i během vánočních svátků

17. prosinec 2018
Ve dnech 27. a 28. prosince bude otevřeno od 8:00 do 14:30 hod. V tuto dobu budeme přijímat i expedovat zásilky a odpovídat na Vaše případné dotazy.

Archiv novinek