Moderační karty barevné

Jak nezapomenout všechny myšlenky, které vás během pracovního dne napadnou? Kterak ozvláštnit svoji prezentaci na flipchartu nebo magnetické tabuli? Jakým způsobem si uchovávat poznámky, které si během dne píšete všemožně po útržkách papírů? Odpovědí na všechny tyto otázky jsou moderační karty. Stačí u sebe mít tyto malé rozmanité papírky, které v případě potřeby vytáhnete a okamžitě na ně můžete psát.

Největší výhodou moderačních karet je jejich tvarová a barevná rozmanitost. Právě díky netradičním tvarům, různým rozměrům a výrazným barvám dokáží například z vaší prezentace vypíchnout to nejdůležitější. Pokud používáte magnetickou nebo moderační tabuli, jednoduše na ní moderační kartu připevníte a všichni vidí, co je na vašich myšlenkách to nejdůležitější. Podobně fungují karty i na vašem pracovním stole. Věřte, že díky jejich pestrobarevnosti je nepřehlédnete.


  | 1 | 2 | 3 | 6 |


Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

RSSRSS

Novinky

Nabídka zaměstnání

29. červen 2018
Hledáme všestranného a zručného kolegu na pozici INSTALAČNÍ TECHNIK, který by se po zaškolení stal posilou týmu, který realizuje instalace našich produktů klientům (zejména audiovizuální techniky).

Víte co se u nás událo?

19. duben 2018

Dnes je nám přesně 21 let.

13. únor 2018
To už jsme oficiálně plnoletí ve všech státech světa. Jsme pyšní, že jsme dospěli ve spolehlivou firmu, které důvěřujete. Bez Vás by to nešlo. Děkujeme Vám

Archiv novinek