Italská káva z Florencie Saeco

Vyplňte alternativní text

Historie pěstování kávy se datuje do 13. a 14. století, kdy se jí ujali obyvatelé Arabského poloostrova. Rituál pití kávy se brzy rozšířil i do dalších oblastí a na přelomu 16. a 17. století se svých prvních kaváren dočkala i Evropa, kam jí přivezli benátští kupci. Pro kávu se tedy branou do Evropy stala Itálie. Není proto překvapením, že právě v Itálii má káva dodnes velmi významné postavení a hraje v životě Italů důležitou roli . Nezáleží na tom, jestli si v Itálii dáváte kávu u benzínové pumpy nebo ve špičkové milánské kavárně, můžete si být jisti, že vám bude chutnat. Italské způsoby přípravy kávy se staly světoznámými a italská káva pojmem, který má svůj zvuk kdekoliv na světě.

Pečlivý výběr těch nejkvalitnějších kávových bobů i speciální způsoby pražení, to je káva Mokaflor, jejíž historie sahá až do začátku minulého století. Záleží jen na vás, jakou kávovou směs si vyberete a zda si k ní pořídíte i nějaké příslušenství.

Čistící tablety

  • 173,03 Kč Cena s DPH
 ks

Skladem

Čistící tablety pro odmaštění centrální jednotky.

Dekalcifikační prostředek

  • 217,80 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Obvykle do 14 dnů i

Čistící prostředek - dekalcifikátor, pro dekalcifikaci kávovaru doporučovany výrobcem kávovarů Saeco.Káva kterou pijeme, je peckou plodu, který je podobný naší třešni. Tato maličká zrnka, skrývající mnohá tajemství chutě a vůně, jsou semena kávovníku s bílými květy, červenými plody a sytě zelenými listy. Listy jsou oválné s vlnitými okraji, deset centimetrů dlouhé. Tato rostlina Coffea, z čeledi mořenovitých, kvete jen několik málo dní, zato však několikrát ročně. Bílé květy vypadají jako květy pomerančovníku a jejich vůně je omamná jako vůně jasmínu a jemná jako vůně růže. Zvláště úchvatnou podívanou jsou kávovníky, které současně kvetou a nesou plody. Všechno jsou to velmi rozmanité, útlé plazivé rostlinky, liány, keře, či stromy. Z celkem asi 60 druhů kávovníků rostoucích v různých částech světa, jsou nejvýznamnějšími kávovníky Arabica a Robusta., které jsou většinou základem pro výrobu kávových směsí. Míchání a způsob zpracování kávy je tajemství, které se předává z generace na generaci. I vlastní příprava kávy však vyžaduje jistou znalost a pečlivost, ovšem ve velké míře záleží také na použité technice mletí a finální přípravě kávy. Proto i výběr kvalitního kávovaru může být jedním z rozhodujících faktorů ovlivňujících výslednou chuť a aroma kávy. Mokaflor je tradiční italský výrobce pražené kávy, klasických i speciálních aromatizovaných směsí. Tradice firmy se datuje od začátku minulého století a patří mezi přední italské pražírny.

Consulta Bürotechnik s.r.o.

Cukrovarská 519/20
68201 Vyškov

Tel.: +420 517 356 635
Email: info@consulta.cz

IČ: 25327101
DIČ: CZ25327101

RSSRSS

Novinky

Dnes je nám přesně 21 let.

13. únor 2018
To už jsme oficiálně plnoletí ve všech státech světa. Jsme pyšní, že jsme dospěli ve spolehlivou firmu, které důvěřujete. Bez Vás by to nešlo. Děkujeme Vám

Předání cen výhercům soutěže ''Naše škola je COOL''

1. únor 2018
S potěšením jsme předali výhry vítězům soutěže „Naše škola je COOL “. Chtěli bychom vám všem ještě jednou poděkovat za účast v soutěži a podělit se s vámi o radost, kterou výhry udělaly.

Jsme tu pro Vás i během vánočních svátků

8. prosinec 2017
Od 27. do 29. prosince bude otevřeno od 8:00 do 14:30 hod. V tuto dobu budeme přijímat i expedovat zásilky a odpovídat na Vaše případné dotazy.

Archiv novinek